Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 30.11.2016 07:29 Publikacja: 30.11.2016 07:29
Foto: PAP/EPA
Na popularnej wśród turystów wyspie Zakintos zalanych zostało wiele dróg, obszarów turystycznych i rolnych. Woda dostała się też do niektórych budynków mieszkalnych i hoteli. Od poniedziałku zamknięte były tam szkoły.
Na Lesbos podtopione są sklepy, domy, a część ulic zamieniła się w rwące potoki. Ulewy spowodowały też duże szkody w niektórych regionach Krety. Zniszczonych zostało wiele upraw, zwłaszcza drzew oliwnych. Zalane są też niektóre obozy dla migrantów, głównie na Chios i w północnej Grecji.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Pierwsze sale nowego, oczekiwanego od lat flagowego muzeum Egiptu, zostały udostępnione zwiedzającym. Na razie t...
Wierzyciele bezskutecznie szukają majątku jednej z najbogatszych do niedawna Polek. I stawiają jej coraz poważni...
Polacy pokochali parki rozrywki, o czym może świadczyć rosnąca liczba tego typu miejsc. Wkrótce ma się ona powię...
Ekskluzywny hotel na wyspie Kos i biuro podróży Grecos Holiday zostali zwycięzcami konkursu na najlepszy produkt...
Dzięki wynikom konkursu Kompas Wakacyjny łatwiej mi pracować i przekonywać klientów do wyjazdów – mówi agent tur...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas