- Doświadczenie zdobyte przy budowie i zarządzaniu hotelem Hilton Garden Inn Kraków Airport pozwala na realizacje projektu dokładnie takiego na jakie jest i będzie zapotrzebowanie – dodaje.

Podczas drugiego roku działalności hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport odwiedziło ponad 65 tysięcy gości. W lutym obiekt, jako jedyny w Polsce, otrzymał nagrodę Hotel Success Award za wybitne osiągnięcia w minionym roku. Obiekt znalazł się również wśród najlepszych hoteli w Polsce według porównywarki Hotels Combined.

Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport zyskuje przede wszystkim na rozbudowie portu lotniczego w Krakowie. W zeszłym roku lotnisko obsłużyło rekordową liczbę ponad 4,221 mln podróżnych, czyli o 11 procent więcej niż rok wcześniej. Plany na ten rok zakładają przyjęcie ok. 4,7 mln pasażerów.

W drugim roku istnienia hotel zacieśnił współpracę z Fundacją Ronalda McDonalda. Pracownicy angażują się w wolontariat na rzecz pierwszego w Polsce Domu Ronalda McDonalda. Regularnie odbywają się warsztaty gotowania dla mieszkańców i partnerów Domu z udziałach szefów kuchni. Powstała także multimedialna skarbona, dzięki której hotelowi goście i pasażerowie korzystający z Kraków Airport mogą wesprzeć inicjatywę.

Czterogwiazdkowy hotel dysponuje 155 pokojami i 10 salami konferencyjnymi o łącznej powierzchni 370 mkw. W obiekcie działa również całodobowe centrum biznesu i nowoczesny ośrodek fitness.