Grecos zaczął drugi etap promocji F!rst Deal 2020 - informuje rzecznik biura podróży Adam Górczewski.

- W tym roku ruszyliśmy z promocją F!rst Deal wcześniej niż w poprzednich latach i to przyniosło zamierzony efekt – ocenia wiceprezes Grecosa Janusz Śmigielski. – Na koniec września osiągnęliśmy wyższy poziom sprzedaży niż mieliśmy rok temu na koniec października.

Największa część dotychczasowej sprzedaży sezonu 2020 to wakacje na Zakintos. Szczególnie szybko wypełniają się hotele sieci Caretta. Drugi etap promocji potrwa do 30 października 2019.

Jak wyjaśnia Górczewski, touroperator w drugim etapie promocji utrzymał zasadę, że zaliczka wynosi tylko 5 procent, bo została ona "bardzo dobrze przyjęta przez klientów i agentów Grecosa". "By zarezerwować przyszłoroczne wakacje za 6 tysięcy złotych wystarczy wpłacić zaledwie 300 złotych" wylicza rzecznik w komunikacie.

W serii zachęt organizator utrzymał też pakiet trzech bezkosztowych zmian rezerwacji i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu za 39 złotych. Gwarantuje też, że ma najniższe ceny na rynku, a za 20 złotych od osoby gwarancją jest gotów objąć również ceny Grecosa w ofercie Last Second. 15 złotych kosztuje z kolei gwarancja niezmienności ceny. W promocji F!rst Deal! wciąż obowiązują jednorazowa bezkosztowa zmiana rezerwacji i 2-procentowa zniżka dla stałych klientów.