Reklama
Rozwiń

Niemcy kupią największe czeskie biuro podróży?

Jak nieoficjalnie się dowiadujemy, niemiecki DER Touristik zamierza kupić czeską grupę turystyczną Fischer, największego touroperatora na tamtejszym rynku

Publikacja: 17.09.2019 09:13

Niemcy kupią największe czeskie biuro podróży?

Foto: Materiały promocyjne

Według naszych rozmówców z czeskiej branży turystycznej i menedżerów z innych rynków, przedstawiciele niemieckiego koncernu prowadzą audyt w czeskiej firmie. Koncern jest w trakcie rozmów o jej przejęciu.

Rzecznik prasowy Grupy DER Touristik Tobias Juengert nie chciał nam potwierdzić, czy toczą się przygotowania do akwizycji. Na nasze pytania zadane e-mailem odpowiedział, że nie komentuje plotek i spekulacji. Sam Fischer nie odpowiedział na naszego e-maila.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Turystyka
Kruche imperium „Królowej Zakopanego”
Turystyka
Nie tylko Energylandia. Przewodnik po parkach rozrywki w Polsce
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: W Grecji Mitsis nie do pobicia
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017 pomaga w pracy agenta