Finnair i lotnisko Helsinki poszukują kontrolerów jakości

Linie Finnair i lotnisko Helsinki poszukują siedmiu kontrolerów jakości (quality hunterów), których zadaniem będzie podróżowanie po Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 5 października

Publikacja: 14.09.2011 14:01

Finnair i lotnisko Helsinki poszukują kontrolerów jakości

Foto: Finnair

Kontrolerzy ruszą w świat już 20 października. Będą podróżować do 1 grudnia. Żeby jak najlepiej udokumentować swoje spostrzeżenia, dostaną laptopy, aparaty fotograficzne i telefony komórkowe.

W zeszłym roku linie Finnair zatrudniły czterech kontrolerów jakości, by zbadali jakość podróżowania. Projekt ten zakończył się sukcesem i teraz będzie kontynuowany w rozbudowanej wersji. Do linii lotniczych dołączyło także lotnisko Helsinki.

Wybrani quality hunterzy będą mieli za zadanie obserwować, oceniać, opisywać oraz zbierać doświadczenia związane z lotami i przesiadkami w ramach usług oferowanych przez Finnair i lotnisko Helsinki. Ich praca przyczyni się do usprawnienia usług podróżniczych.

Wybrane do tej roli osoby będą przez siedem tygodni gromadzić obserwacje związane z siedmioma kategoriami jakości usług. Każdy z kontrolerów będzie prowadził bloga, na którym ma opisywać doświadczenia, a wszystkie te materiały publikowane będą na: www.qualityhunters2.com.

Odwiedzający stronę będą mogli wyznaczać im zadania, komentować ich wypowiedzi oraz dzielić się opiniami, dzięki czemu będą mieli szansę wygrać bilety na międzykontynentalne loty VIP liniami Finnair z lotniska Helsinki.

- W ramach odnowienia naszych usług chcemy pójść krok dalej w identyfikowaniu wad podróżowania i odnajdywaniu pomysłowych rozwiązań takich problemów. Oczekujemy, że skutkiem tej inicjatywy będą nowe pomysły na bardziej wygodne podróżowanie – mówi Jarkko Konttinen, wiceprezes Finnair.

Zainteresowani pracą kontrolera mogą zapoznać przesłać swoje zgłoszenie na stronie: www.qualityhunters2.com. Termin nadsyłania aplikacji mija 5 października.

Zarobki quality hunterów są utajnione.

Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: W Grecji Mitsis nie do pobicia
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017 pomaga w pracy agenta
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: „Strelicje" pokonały „Ślicznotkę"
Turystyka
Turcy mają nowy pomysł na all inclusive
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Turystyka
Włoskie sklepiki bez mafijnych pamiątek