Amadeus dostał nowy certyfikat

Amadeus jest jedną z pierwszych firm, która dostała dwa certyfikaty IATA NDC trzeciego poziomu ? jako agregator i dostawca rozwiązań informatycznych

Publikacja: 12.07.2018 08:52

Amadeus dostał nowy certyfikat

Foto: Materiały prasowe

Firma Amadeus poinformowała, że Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych IATA przyznało jej certyfikat New Distribution Capability (NDC) trzeciego poziomu, tym razem jako agregatorowi. W ten sposób Amadeus, który ma już certyfikat NDC trzeciego poziomu jako dostawca usług informatycznych, stał się jedną z pierwszych firm mogących się poszczycić obydwoma takimi poświadczeniami - podaje biuro prasowe Amadeus.

Certyfikat NDC jest przyznawany przedsiębiorstwom, które wykazały się zdolnością do kompleksowego zarządzania ofertami i zamówieniami. Firma otrzymała nowy certyfikat dzięki współpracy z Travix ? jednym z największych internetowych biur podróży, które dołączyło do programu na początku bieżącego roku.

99zł za rok.
Bądź na bieżąco! Czytaj ile chcesz!

Kto zostanie nowym prezydentem? Kto zostanie nowym papieżem? Co się dzieje w USA? Nie przegap najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata!
Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Turystyka
Kruche imperium „Królowej Zakopanego”
Turystyka
Nie tylko Energylandia. Przewodnik po parkach rozrywki w Polsce
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: W Grecji Mitsis nie do pobicia
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017 pomaga w pracy agenta
Materiał Promocyjny
Lenovo i Motorola dalej rosną na polskim rynku