Boeingami 737 lub Embraerami 195 w barwach Ukraine International Airlines podróżni będą mogli wybrać się z Warszawy na centralną Ukrainę w każdy czwartek i niedzielę. Samoloty wystartują z Lotniska Chopina o 21.30 i wylądują na lotnisku w Winnicy o 23.50 czasu miejscowego. Powrót planowany jest na godz. 01.00 po północy w poniedziałki i piątki, co pozwoli pasażerom znaleźć się w Warszawie na lotnisku Chopina o godzinie 01.30 w nocy.

Bilety do Winnicy w jedną stronę są sprzedawane w cenie od 220 złotych w ofercie bez bagażu rejestrowanego oraz w cenie 290 złotych w ofercie z 20-kilogramowym bagażem rejestrowanym.

Winnica jest jednym z najstarszych miast na Ukrainie - atrakcyjnym miejscem do spędzenia weekendu ze względu na znajdujące się tam zabytki, niedrogą bazę hotelową i sielankową okolicę idealną na wycieczki rowerowe czy piesze. Jedną z atrakcji jest najwyższa w Europie fontanna Roshen na rzece Bug gdzie wykorzystane są nowoczesne technologie łączące wodę, lasery i muzykę. W Winnicy warto odwiedzić też Muzeum Sztuk Pięknych.

Linia UIA lata również dwa razy dziennie z Warszawy do Kijowa.