Reklama

Air China poleci z Barcelony do Szanghaju

Od maja w liniach Air China ruszy bezpośrednie połączenie z Barcelony do Szanghaju. Planowane są trzy loty tygodniowo: we wtorki, piątki i niedziele

Publikacja: 22.02.2017 10:16

Szanghaj

Szanghaj

Foto: Pixabay

Linie Air China, będące członkiem Star Alliance, rozpoczną loty na nowej trasie od 5 maja. To drugie połączenie do Chin w siatce tego przewoźnika z Barcelony. Od maja 2014 roku linie latają z tego miasta do Pekinu.

Loty, realizowane przez airbusa 330-200, będą odbywały się w obie strony we wtorki, piątki i niedziele. Odloty z lotniska w Barcelonie w piątki i niedziele zaplanowane są na 12.30 z przylotem do Szanghaju na lotnisko Pudong o 6.40 następnego dnia. Wtorkowe odloty zaplanowane są na 11.45 z lądowaniem w Szanghaju Pudong o 5.55 kolejnego dnia. Samoloty powrotne opuszczać będą lotnisko w Szanghaju o 00.30 i lądować w Barcelonie o 8.00 tego samego dnia.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Turystyka
Dolina Sanu i Wisły: pięć perełek, które zaskakują
Turystyka
Wizz Air uruchamia nowe połączenie. Popularny kurort dostępny bezpośrednio z Warszawy
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Turystyka
Kruche imperium „Królowej Zakopanego”
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama