Wizz Tours to portal należący do zarejestrowanego na Węgrzech Wizz Tours Kft.

Z danych biura wynika, że Polacy spędzają na wakacjach około 5 dni, wyjazdy rezerwują dla dla 2- lub 3- osobowych grup, a średnia kwota za rezerwację pakietu wynosi 570 euro. Najniższa, rekordowa kwota za pakiet to 14 euro. Polacy preferują hotele 3-gwiazdkowe.

- Miniony rok z pewnością możemy zaliczyć do udanych. Obserwujemy znaczący wzrost, zwłaszcza w Polsce. To dowód na to, że oferta Wizz Tours spełnia potrzeby i oczekiwania podróżujących. Oczywiście znaczącą rolę odgrywa zastosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz fakt, iż nasza spółka macierzysta - Wizz Air - stale i dynamicznie rozwija siatkę połączeń z Polski - mówi Istvan Csanalosi, dyrektor generalny Wizz Tours, cytowany w komunikacie prasowym.

W tym roku Wizz Tours proponuje egzotyczne kierunki, takie jak Wyspy Kanaryjskie (Teneryfa i Lanzarote) oraz Dubaj, Larnaka i Rejkiawik. Od marca oferta firmy zostanie wzbogacona o Santander (loty z Warszawy), a także cztery nowe trasy z Katowic (Malta, Lizbona, Rejkiawik i Katania). Biuro liczy na duże zainteresowanie Korfu, Bourgas i Splitem.