Monika Wilk jest absolwentką ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, ma też certyfikat Diploma in Professional Marketing przyznawany przez brytyjski Chartered Institute of Marketing (CIM). Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi jako koordynator ds. marketingu w BP Europa SE (Oddział Polska), specjalista ds. promocji w Nowy Styl Group i regionalny koordynator ds. marketingu w BOŚ Banku.

Nowa specjalistka ds. marketingu będzie odpowiedzialna za wszystkie działania marketingowe, spółki i należącego do niej obiektu - hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport. Do jej zadań będzie należało współtworzenie strategii marketingowej spółki i projektów specjalnych, wsparcie sprzedaży oraz działania wizerunkowe i komunikacyjne.

Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport, znajduje się tuż przy lotnisku Balice, 12 km od historycznej części miasta. W obiekcie mieści się 155 pokojów. Z myślą o turystach biznesowych przygotowano dziewięć sal konferencyjnych, salę posiedzeń i całodobowe centrum biznesowe.