Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 02.11.2016 08:41 Publikacja: 02.11.2016 08:41
Foto: 123RF
W projekt „Aktywna Dolina Rzeki Warty" zaangażowały się władze Sieradza, Zduńskiej Woli, gminy Zapolice, a także powiatu sieradzkiego, zduńskowolskiego i Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola. Celem jest promocja turystyki nad rzeką. Według autorów porozumienia żadna z gmin samodzielnie nie dysponuje wystarczającą liczbą atrakcji, na bazie których można stworzyć ciekawy program kilkudniowego pobytu turysty. Wspólne zaś można wykreować nowych produkty i marki turystyczne. Planowane inwestycje i ich promocja będą możliwe dzięki dotacjom z regionalnego programu operacyjnego województwa. Pierwsze pieniądze na ten cel już przyznano.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Pierwsze sale nowego, oczekiwanego od lat flagowego muzeum Egiptu, zostały udostępnione zwiedzającym. Na razie t...
Wierzyciele bezskutecznie szukają majątku jednej z najbogatszych do niedawna Polek. I stawiają jej coraz poważni...
Polacy pokochali parki rozrywki, o czym może świadczyć rosnąca liczba tego typu miejsc. Wkrótce ma się ona powię...
Ekskluzywny hotel na wyspie Kos i biuro podróży Grecos Holiday zostali zwycięzcami konkursu na najlepszy produkt...
Dzięki wynikom konkursu Kompas Wakacyjny łatwiej mi pracować i przekonywać klientów do wyjazdów – mówi agent tur...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas