Węglarz jako przyczynę podał powody osobiste. Rada nadzorcza na jego miejsce powołała Jana Komana. Ma on 46 lat. Wcześniej pracował m.in. w Browarach Brok, w Royal Unibrew Polska, a od 2008 r. był szefem Uzdrowiska Połczyn Grupy PGU. Od 2008 r. jest też członkiem Stowarzyszenia Unii Uzdrowisk Polskich, której celem jest dbanie o rozwój lecznictwa uzdrowiskowego w Polsce. Od 2012 r. zasiada w zarządzie Unii Uzdrowisk Polskich.

Interferie miały słaby I kwartał 2014 r. Wypracowały tylko 7,5 mln złotych przychodów wobec prawie 8,4 mln złotych rok wcześniej. Grupa zakończyła kwartał ponad 1,5 mln złotych straty na poziomie operacyjnym. To m.in. skutek bezśnieżnej zimy, a spółka ma między innymi hotele w górach. Zarząd deklaruje, że wyniki będą się poprawiać.

Kurs akcji Interferii wyjątkowo spokojnie reaguje na wszelkie wieści płynące ze spółki. Inwestorzy pozostali niewzruszeni po opublikowaniu słabych wyników za I kwartał. Również zmiana na stanowisku prezesa nie wywołała poruszenia na giełdzie.