19 stycznia Eurolot uruchamia usługę przejazdu z portu lotniczego w Popradzie do Zakopanego i z Zakopanego do lotniska w Popradzie. Godziny kursowania busa (lub autobusu) będą skoordynowane z rozkładem lotów na trasach Warszawa - Poprad - Warszawa i Gdańsk - Poprad - Gdańsk, dzięki czemu pasażerowie podróżujący samolotami Eurolot będą mogli bez problemu dostać się również na polską stronę Tatr – zarówno do Zakopanego, jak i okolicznych miejscowości.

Cenę przejazdu w jedną stronę określono na 40 zł, w wypadku zakupienia biletu na przejazd z wyprzedzeniem. W miarę dostępności wolnych miejsc, będzie możliwy również zakup biletów u kierowcy za 70 zł. Ale bus będzie podstawiony tylko, gdy wcześniej zamówi transfer odpowiednia liczba pasażerów.

W grudniu Eurolot uruchomił całoroczne połączenie lotnicze z Warszawy i Gdańska do Popradu w słowackich Tatrach. Samoloty latają w czwartki i niedziele. Linię obsługują samoloty ATR 42 zabierające na pokład 44 pasażerów.

Rejsy do Popradu to pierwsze połączenie zagraniczne tego przewoźnika. Do tej pory Eurolot oferował jedynie loty na trasach między polskimi miastami.