Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 31.01.2018 11:17 Publikacja: 31.01.2018 10:08
Foto: AFP
Z danych serwisu wynika, że jego polscy użytkownicy najchętniej kupowali w zeszłym roku bilety lotnicze Ryanaira, Wizz Aira, LOT-u, Lufthansy i easyJeta.
Wśród najchętniej wybieranych kierunków znalazły się natomiast przede wszystkim europejskie stolice i największe miasta, znane z walorów turystycznych, ale też będące kierunkiem wyjazdów zarobkowych i służbowych. Na pierwszym miejscu zestawienia plasuje się Londyn, do którego podróżował co 10 użytkownik serwisu. Następne są: Rzym (5,26 procent), Barcelona (4,27 procent), Paryż (2,81 procent), Mediolan (2,32 procent), Lizbona (1,98 procent) i Ateny (1,69 procent). Wybierając się do tych miast, podróżni rezerwowali zarówno lot w obie strony, jak i nocleg. Średni czas pobytu w hotelu wynosił 2 dni.
Pierwsze sale nowego, oczekiwanego od lat flagowego muzeum Egiptu, zostały udostępnione zwiedzającym. Na razie t...
Wierzyciele bezskutecznie szukają majątku jednej z najbogatszych do niedawna Polek. I stawiają jej coraz poważni...
Polacy pokochali parki rozrywki, o czym może świadczyć rosnąca liczba tego typu miejsc. Wkrótce ma się ona powię...
Ekskluzywny hotel na wyspie Kos i biuro podróży Grecos Holiday zostali zwycięzcami konkursu na najlepszy produkt...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Dzięki wynikom konkursu Kompas Wakacyjny łatwiej mi pracować i przekonywać klientów do wyjazdów – mówi agent tur...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas