Itaka: Poradnikiem w koronawirusa

Biuro Podróży Itaka wspólnie z wydawnictwem Pascal publikuje poradnik „Koronawirus. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby się zabezpieczyć”.

25 marca w księgarniach ukaże się poradnik „Koronawirus. Wszystko, co musisz wiedzieć, żeby się zabezpieczyć”. Jego wydanie wsparła Itaka, bo dba „o swoich klientów od samego początku”.

– Poradnik zawiera rzetelne informacje na temat wirusa i wywoływanej przez niego chorobie, której pojawienie się wzbudza wiele dyskusji, wychodzących daleko poza wiedzę medyczną i fakty – wyjaśnia wiceprezes Itaki Piotr Henicz, cytowany w komunikacie firmy. – Znajdziemy tu wiele praktycznych porad, także w odniesieniu do podróży. Nie zawsze trzeba rezygnować z wyjazdu, jednak zawsze należy się do niego przygotować.

CZYTAJ TEŻ: Itaka pomogła wybudować szkołę na Madagaskarze

Wydawnictwo Pascal, które promuje świadome podróżowanie, poświęca wiele miejsca w swoich przewodnikach poradom praktycznym. – Bądźmy świadomi, bądźmy bezpieczni – mówi prezes Pascala Agnieszka Hetnał. – Tą zasadą kierujemy się gdy radzimy Polakom dokąd pojechać na wakacje. Reagujemy na to co dzieje się na świecie. Teraz gdy pojawiło się nowe zagrożenie należy je rzetelnie ocenić i odpowiednio je opisać. Dlatego do współpracy zaprosiliśmy doktor nauk medycznych Ewę Krawczyk, doskonałego specjalistę w zakresie chorób zakaźnych z Georgetown University w Waszyngtonie. W ten sposób w jednej publikacji zebraliśmy wszystkie informacje o wirusie i przedstawiliśmy sposoby, jak zminimalizować niebezpieczeństwo zarażenia się nim.

Materiały prasowe

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Lotnisko w Radomiu szuka inwestorów

Port Lotniczy Radom wciąż szuka podmiotu, który zainwestuje w niego 130 milionów złotych. Z ...

Moskwa walczy ze śniegiem

Trwa paraliż komunikacyjny w Moskwie spowodowany intensywnymi opadami śniegu. Stolicę Rosji oczyszcza ponad 70 ...

Największy magnes to morze i góry

Od 2000 roku w budowę hoteli w Polsce zainwestowano 36,5 mld złotych. Obiektów skategoryzowanych ...

Traveldata: Grecja na wakacje tanieje, Egipt drożeje

Niska cena ropy i stabilny kurs złotego do dolara i euro powodują, że ceny ...

Gut-Mostowy: Nie ingerowałem w decyzje o otwarciu stoków narciarskich

Nigdy nie ingerowałem w podejmowanie decyzji o otwarciu stoków narciarskich. Nad protokołami sanitarnymi wypracowanymi ...

Egipski miliarder kupuje akcje TUI

Właściciel Travco Group, Hamed El Chiaty, kupił 3,4 procent udziałów w Grupie TUI. Biznesmen ...