W Rainbow druga odsłona Lata 2020 – tym razem wycieczki objazdowe

Materiały reklamowe

Rejs po Morzu Jońskim, wycieczka samochodami po albańskich bezdrożach czy zwiedzanie dwóch stron Kanady – to tylko niektóre z kilkunastu nowości w letnim programie wycieczek biura podróży Rainbow

Rainbow oferuje na kolejny sezon kilkanaście nowych kierunków, zarówno na wycieczki objazdowe jak i objazdowo-pobytowe (7+7). W nowym katalogu zamieścił też rejsy po Morzu Bałtyckim, Morzu Północnym i Śródziemnym, a także wokół Wysp Kanaryjskich i na Maderę. W tej części oferty umieścił też programy zwiedzania dla aktywnych i kilkudniowe wypady do dużych miast, znane jako city breaki.

Czytaj też: „Rainbow: Mamy więcej hoteli rodzinnych na przyszłe wakacje”

Nowością są rejsy po Morzu Jońskim połączone ze zwiedzaniem Korfu i zachodniego wybrzeża Półwyspu Bałkańskiego. A dla aktywnych – wycieczka samochodami z napędem na cztery koła po albańskich bezdrożach i spływ pontonami po rzece Vjosa w programie „Uroki Korfu i dzika Albania”. W ramach wycieczki „Trzy przystanki na Morzu Jońskim” będzie można wybrać się na trekking w słynnym wąwozie Viko – relacjonuje rzeczniczka biura podróży Edyta Romanowska.

Latem 2020 Rainbow zabierze swoich klientów także na odległe zachodnie wyspy – należące do Portugalii Azory i Maderę, gdzie oprócz zwiedzania będzie można również wybrać aktywny wypoczynek.

– Wiele osób z pewnością skorzysta z możliwości pojechania do najdalszych południowych zakątków Hiszpanii i odwiedzenia afrykańskiego lądu podczas programu „Po obu stronach Gibraltaru – Hiszpania i Maroko” – mówi Romanowska.

Zobacz: „Rainbow: Nasi klienci zażyczyli sobie więcej wygód”.

Touroperator dodał też program zwiedzania północnej Afryki – „Tunezja – wielobarwna mozaika”. Po przylocie na Dżerbę turyści ruszą na południe tego popularnego kierunku.

W ramach city breaków touroperator zabierze klientów m.in. do stolicy Azerbejdżanu Baku, białoruskiego Mińska czy Odessy na Ukrainie. W ramach kilkudniowych wyjazdów będzie można też zwiedzić Amsterdam, Bawarię lub spędzić weekend w Stambule.

W ofercie na lato 2020 jest również więcej programów lotniczych do Paryża. Dzięki współpracy z Wizz Airem poleci tam z Wrocławia, Poznania i Gdańska.

– Miłośnicy północnej Europy będą mogli skorzystać z kilkudniowego wypadu do najpiękniejszych fiordów Morza Północnego od Bergen po Oslo podczas rejsu „Fiordy Express” – dodaje Romanowska.

Rainbow wzmacnia też propozycje związane z Ameryką Północną, tym razem o wyjazdy na Florydę, w tym w ramach programu 7+7 i o dwa programy kanadyjskie – w ramach jednego turyści zwiedzą wschodnie, a w ramach drugiego – zachodnie wybrzeże tego kraju.

Z kolei w czarnej Afryce umieścił na lato programy znane dotychczas z sezonów zimowych: Kenia, Tanzania i Zanzibar, łączące safari z wypoczynkiem.

Nowe propozycje można znaleźć także wśród wyjazdów do południowo-wschodniej Azji. – Na szczególną uwagę zasługuje program „Egzotyka Light – Tajlandia”, czyli połączenie zwiedzania Bangkoku z odpoczynkiem. W katalogu znajdzie się również bardzo interesujący objazd po północnym Wietnamie pod tytułem „Wietnam wśród tarasowych pól” – wyjaśnia Romanowska.

W pierwszym okresie sprzedaży touroperator oferuje do 500 złotych zniżki dla drugiej osoby, „100 procent Pewności Najniższej Ceny”, specjalne rabaty do 600 złotych dla stałych klientów, duży wybór pokojów rodzinnych i specjalne opust na zakup zabezpieczenia się na wypadek zmiany rezerwacji i rozszerzony wariant ubezpieczenia.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Prezes Cooka bada śmierć klientów

Prezes Thomasa Cooka Peter Fankhauser osobiście zaangażował się w wyjaśnienie przyczyn śmierci dwojga klientów ...

Egipt otwiera granice i znosi opłaty wizowe

1 lipca rząd Egiptu otworzy lotniska dla lotów międzynarodowych. Do końca sezonu letniego zwolni ...

Zaćmienie słońca wabi turystów do USA

Większość Amerykanów zamierza oglądać dziś całkowite zaćmienie Słońca. Fenomen astronomiczny ściąga do tego kraju ...

Filipiny – wypadek autobusu, wiele ofiar

W wypadku autobusu na Filipinach zginęło 19 osób, a 21 zostało rannych. W górzystym ...

Airbnb zadebiutuje na giełdzie

Airbnb, serwis ułatwiający wynajmowanie turystom mieszkań i domów przez internet, ogłosił, że planuje wejść ...

Więcej pięknych i ekologicznych plaż w Grecji

Grecja ma już ponad pół tysiąca plaż z Błękitną Flagą. Hellada skraca tym samym ...