W Rainbow druga odsłona Lata 2020 – tym razem wycieczki objazdowe

Materiały reklamowe

Rejs po Morzu Jońskim, wycieczka samochodami po albańskich bezdrożach czy zwiedzanie dwóch stron Kanady – to tylko niektóre z kilkunastu nowości w letnim programie wycieczek biura podróży Rainbow

Rainbow oferuje na kolejny sezon kilkanaście nowych kierunków, zarówno na wycieczki objazdowe jak i objazdowo-pobytowe (7+7). W nowym katalogu zamieścił też rejsy po Morzu Bałtyckim, Morzu Północnym i Śródziemnym, a także wokół Wysp Kanaryjskich i na Maderę. W tej części oferty umieścił też programy zwiedzania dla aktywnych i kilkudniowe wypady do dużych miast, znane jako city breaki.

Czytaj też: „Rainbow: Mamy więcej hoteli rodzinnych na przyszłe wakacje”

Nowością są rejsy po Morzu Jońskim połączone ze zwiedzaniem Korfu i zachodniego wybrzeża Półwyspu Bałkańskiego. A dla aktywnych – wycieczka samochodami z napędem na cztery koła po albańskich bezdrożach i spływ pontonami po rzece Vjosa w programie „Uroki Korfu i dzika Albania”. W ramach wycieczki „Trzy przystanki na Morzu Jońskim” będzie można wybrać się na trekking w słynnym wąwozie Viko – relacjonuje rzeczniczka biura podróży Edyta Romanowska.

Latem 2020 Rainbow zabierze swoich klientów także na odległe zachodnie wyspy – należące do Portugalii Azory i Maderę, gdzie oprócz zwiedzania będzie można również wybrać aktywny wypoczynek.

– Wiele osób z pewnością skorzysta z możliwości pojechania do najdalszych południowych zakątków Hiszpanii i odwiedzenia afrykańskiego lądu podczas programu „Po obu stronach Gibraltaru – Hiszpania i Maroko” – mówi Romanowska.

Zobacz: „Rainbow: Nasi klienci zażyczyli sobie więcej wygód”.

Touroperator dodał też program zwiedzania północnej Afryki – „Tunezja – wielobarwna mozaika”. Po przylocie na Dżerbę turyści ruszą na południe tego popularnego kierunku.

W ramach city breaków touroperator zabierze klientów m.in. do stolicy Azerbejdżanu Baku, białoruskiego Mińska czy Odessy na Ukrainie. W ramach kilkudniowych wyjazdów będzie można też zwiedzić Amsterdam, Bawarię lub spędzić weekend w Stambule.

W ofercie na lato 2020 jest również więcej programów lotniczych do Paryża. Dzięki współpracy z Wizz Airem poleci tam z Wrocławia, Poznania i Gdańska.

– Miłośnicy północnej Europy będą mogli skorzystać z kilkudniowego wypadu do najpiękniejszych fiordów Morza Północnego od Bergen po Oslo podczas rejsu „Fiordy Express” – dodaje Romanowska.

Rainbow wzmacnia też propozycje związane z Ameryką Północną, tym razem o wyjazdy na Florydę, w tym w ramach programu 7+7 i o dwa programy kanadyjskie – w ramach jednego turyści zwiedzą wschodnie, a w ramach drugiego – zachodnie wybrzeże tego kraju.

Z kolei w czarnej Afryce umieścił na lato programy znane dotychczas z sezonów zimowych: Kenia, Tanzania i Zanzibar, łączące safari z wypoczynkiem.

Nowe propozycje można znaleźć także wśród wyjazdów do południowo-wschodniej Azji. – Na szczególną uwagę zasługuje program „Egzotyka Light – Tajlandia”, czyli połączenie zwiedzania Bangkoku z odpoczynkiem. W katalogu znajdzie się również bardzo interesujący objazd po północnym Wietnamie pod tytułem „Wietnam wśród tarasowych pól” – wyjaśnia Romanowska.

W pierwszym okresie sprzedaży touroperator oferuje do 500 złotych zniżki dla drugiej osoby, „100 procent Pewności Najniższej Ceny”, specjalne rabaty do 600 złotych dla stałych klientów, duży wybór pokojów rodzinnych i specjalne opust na zakup zabezpieczenia się na wypadek zmiany rezerwacji i rozszerzony wariant ubezpieczenia.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Hindusi witają wiosnę bitwą na kolory

Tańce i śpiewy przy ogniskach, bitwa na kolory, obdarowywanie się smakołykami i powszechne wybaczenie ...

TUI liderem turystyki wyjazdowej w Polsce

Mimo stagnacji na polskim rynku turystyki wyjazdowej, udało nam się urosnąć i zapewnić miejsce ...

Włochy – zniszczony hotel nielegalną inwestycją

Po katastrofie w Abruzji, gdzie ogromna lawina zniszczyła hotel, zasypując poszukiwanych obecnie 25 osób, ...

Neckermann sprzedaje wycieczki w warszawskim Blue City

Piąte w tym roku, a 20 w ogóle, własne biuro sprzedaży otworzył dzisiaj Neckermann. ...

Ryanair zwiększa zakupy w Boeingu

Irlandzki przewoźnik skorzystał z tzw. opcji i zwiększył zamówienie na samoloty o dodatkowe 25 ...

Hilton: Stop marnowaniu mydła

Sieć hotelowa Hilton chce odzyskiwać 100 procent mydła niewykorzystanego przez gości hotelowych i produkować ...