Hamouda, który uczestniczył dzisiaj w organizowanym przez redakcję portalu Waszaturystyka.pl Forum Promocji Turystycznej na lotnisku w Radomiu, zadeklarował, że będą to dwa loty w tygodniu - w wypadku Bułgarii celem będzie Burgas, a w Tunezji Dżerba.

Według naszych wiadomości nie będzie to jednak samolot w całości wynajęty przez Sun & Funa, ale maszyna czarterowana przez tak zwanego konsolidatora, firmę GTS. To oznacza, że oprócz klientów Sun & Funa znajdą się w niej jeszcze klienci innych biur podróży. Loty mają rozpocząć się w czerwcu 2023 roku.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy wakacje z wylotem w Radomiu pojawią się w ofercie Sun & Funa, jak przyznał Hamouda jego firma nie podpisała jeszcze umowy na samoloty.

Jeśli do tego dojdzie, będzie to trzecie biuro podróży, które zapowiedziało, że będzie korzystać z lotniska w Radomiu w przyszłym roku. Wcześniej zrobiły to Itaka i Nekera. Również LOT zamierza po otwarciu lotniska zaplanowanym na przełom marca i kwietnia organizować stąd rejsy do Paryża, Rzymu i Kopenhagi. Sprzedaje już bilety.

Czytaj więcej

Dziesięć wakacyjnych lotów tygodniowo Itaki z Radomia. 35 tysięcy klientów