Rego-Bis świętuje 30-lecie i rusza ze sprzedażą lata 2024. "Mamy wiele pomysłów i promocji"

Dzisiaj mija 30 lat odkąd na rynku pojawiło się biuro podróży Rego-Bis. Jako jedno z pierwszych (połowa lat 90.) zaoferowało wyjazdy do Turcji. Uruchomiło też pierwsze w historii polskiej turystyki połączenia czarterowe do Tirany, Ochrydy i Mostaru.

Publikacja: 01.08.2023 17:31

Gabriela Mańka-Sokullu została w roku 2022 wyróżniona nagrodą Orzeł Turystyki "Rzeczpospolitej"

Gabriela Mańka-Sokullu została w roku 2022 wyróżniona nagrodą Orzeł Turystyki "Rzeczpospolitej"

Foto: Turystyka.rp.pl

Firmę założyła w 1993 roku i kieruje nią do dzisiaj Gabriela Mańka-Sokullu. - To był czas, kiedy turyści dopiero zaczynali wyjeżdżać za granicę. Zgłaszały się do nas osoby, które chciały zobaczyć jakiś inny kraj, pierwszy raz przekroczyć granicę – wspomina, cytowana w komunikacie firmy. - Ja również wybrałam ten zawód z chęci podróżowania po świecie. Zawsze interesowały mnie inne kultury, chciałam je poznać. Pomyślałam, że jak zacznę pracę w biurze podróży, to moje marzenia prędzej się spełnią. Karierę rozpoczynałam w studenckim biurze podróży Juventur, ale szybko obrałam samodzielną drogę, otworzyłam własne biuro podróży.

Czytaj więcej

Orły Turystyki "Rzeczpospolitej" trafiły do wybitnych przedstawicieli branży

Od początku katowicki touroperator specjalizuje się w organizowaniu wypoczynku w Turcji i na Bałkanach.

Rego-Bis nie tylko przetrwało trudne dla całej branży turystycznej lata naznaczone pandemią, ale cały czas rozwija swoją ofertę i buduje pozycję na rynku. Jak informuje właścicielka biura, to dopiero początek nowości, jakie planuje zaoferować swoim klientom.

- Będziemy cały czas pracować nad rozwojem naszego produktu. Będziemy się zmieniać tak samo jak potrzeby i oczekiwania klientów. Mamy kilka pomysłów, które na razie trzymamy w tajemnicy, ale niedługo odkryjemy karty. Mogę tylko zdradzić, że jeśli chodzi o Bałkany i Turcję to zaoferujemy nowe programy przeznaczone dla turystów o różnych oczekiwaniach. Kontynuujemy też rozwój technologiczny Rego-Bisu. Musimy cały czas walczyć o zadowolenie klientów, żeby wybierali naszą ofertę.

Rego-Bis planuje świętować 30 lat działalności przez cały rok razem ze swoimi klientami i partnerami. Dlatego do 1 sierpnia 2024 roku będzie proponował im wiele form promocji i nowych, różnorodnych pomysłów na wakacje.

Czytaj więcej

Rego-Bis: Zmieniamy proporcje – w tym roku Turcja przegoni Albanię

Pierwsza właśnie wystartowała w rocznicę firmy i związana jest z rozpoczęciem sprzedaży wyjazdów na lato 2024. Oferuje w niej możliwość rezerwowania przyszłorocznych wakacji z niską, zaledwie 5-procentową, zaliczką. Dodatkowo w ramach promocji „First moment 2024” klienci biura mogą liczyć między innymi na bezpłatną możliwość nielimitowanych zmian rezerwacji, bezpłatny wybór miejsc w samolocie i gwarancję niezmienności ceny.

Biura Podróży
TUI szuka ludzi do pracy. Ma tysiąc wakatów i propozycję pracy zdalnej
Materiał Promocyjny
Tajniki oszczędnościowych obligacji skarbowych. Możliwości na różne potrzeby
Biura Podróży
Anex: Kończymy z ofertami dedykowanymi. Każdy agent turystyczny tak samo ważny
Biura Podróży
Prezes Wakacje.pl: Naszym drogowskazem potrzeby klientów i zdrowy rynek
Biura Podróży
Piotr Henicz, Itaka: Jesteśmy bliscy zakończenia współpracy z Wakacje.pl
Materiał Promocyjny
Naukowa Fundacja Polpharmy ogłasza start XXIII edycji Konkursu o Grant Fundacji
Biura Podróży
Nekera sprzedaje już zimę 2024/2025. Sezon narciarski otworzy w Dolomitach