Itaka dodaje kolejny kierunek wakacyjny z lotem z Radomia - Barcelonę

Itaka, lider w otwieraniu kierunków wakacyjnych z Radomia, dodała jeszcze jeden do swojego programu na lato 2024 - Barcelonę.

Publikacja: 16.10.2023 14:29

Barcelona

Barcelona

Foto: Adobe Stock

Największe polskie biuro podróży, Itaka, zamieściło w swoim systemie rezerwacyjnym kolejny rejs czarterem z lotniska w Radomiu - do Barcelony. Loty do północnej Hiszpanii planuje odbywać raz w tygodniu, w każdą sobotę, o 8 czerwca do 7 września. Samolot będzie zabierał tam klientów, którzy będą wypoczywać w regionach na Costa Brava i Costa Blanca nad Morzem Śródziemnym.

Czytaj więcej

Najdroższe bilety lotnicze w Europie? Te do Portugalii, Hiszpanii i Grecji

Itaka ogłosiła dotąd na lato 2024 roku takie kierunki, jak Antalya (Turcja), Marsa Alam (Egipt), Heraklion (Grecja), Warna (Bułgaria) i Tirana (Albania). Wiceprezes Piotr Henicz mówił, że jego biuro jest zadowolone z dotychczasowych doświadczeń związanych z korzystania z lotniska w Radomiu. W sezonie letnim przewiozło na wakacyjnych trasach około 10 tysięcy pasażerów z niego, a samoloty były wypełnione w 95 procentach.

Od otwarcia w kwietniu, przez lotnisko w Radomiu przewinęło się już około 90 tysięcy pasażerów. W lecie można było lecieć z niego do Paryża, Rzymu, Tirany i Warny regularnymi połączeniami LOT-u i do Albanii, Bułgarii i Turcji czarterami biur podróży.

W przyszłym roku zabierać klientów z Radomia planują też biura podróży Coral travel (Antalya), Anex Tour (Antalya), Rego-Bis (Ochryda, Tirana, Podgorica) i Nekera (Burgas).

Biura Podróży
Anex dziękuje agentom turystycznym i mobilizuje ich do dalszej współpracy
Biura Podróży
Ceny wakacji w biurach podróży w lekkim odwrocie. Najmocniej zanurkował Egipt
Biura Podróży
Coral Travel Poland: W tym roku zabierzemy do Turcji pół miliona turystów
Biura Podróży
TUI sprzedaje już wyjazdy na lato 2025 roku. Pierwszy raz tak wcześnie
Materiał Promocyjny
Jakie są główne zalety systemów do zarządzania zasobami ludzkimi?
Biura Podróży
Koniec tańszych wakacji? W ostatnim tygodniu ważna zmiana w biurach podróży
Biura Podróży
TUI podsumował sprzedaż wakacji – 60 procent miejsc już zarezerwowanych