Na platformie linii lotniczych Emirtaes Dubai Experience turyści mogą tworzyć „bogate i spersonalizowane plany podróży”, czyli rezerwować między innymi loty, noclegi w ponad 100 hotelach, wizyty w 200 atrakcjach turystycznych lub gotowe wycieczki o różnej tematyce (sport, kultura, rozrywka, sztuka) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich - informuje biuro prasowe przewoźnika w komunikacie. Usługi te można dodać do istniejącej rezerwacji lotu Emirates lub do planu przyszłej podróży.

Łatwy w użyciu planer dostarcza przydatnych informacji, takich jak szacowany czas trwania aktywności, położenie atrakcji czy koszt.

„Dubai Experience promuje to, co najlepsze w Dubaju i Zjednoczonych Emiratach Arabskich, oraz oferuje klientom wyjątkowe korzyści związane z lotami, hotelami i atrakcjami” - czytamy w komunikacie.

Czytaj więcej

Emirates wysyłają na Mauritius airbusa i podwajają liczbę rejsów

- Jesteśmy dumni, że możemy promować najlepsze atrakcje Dubaju i Zjednoczonych Emiratów Arabskich na Dubai Experience, która jest w pełni zintegrowana z emirates.com. Ta potężna platforma oferuje naszym klientom możliwość planowania podróży do Dubaju, także podczas międzylądowań, a także skorzystania ze specjalnych stawek, zniżek, atrakcyjnych ofert i profesjonalnie przygotowanych rekomendacji - mówi dyrektor handlowy Emirates Adnan Kazim, cytowany w komunikacie. - Dubai Experience to ogromna wartość dodana dla klientów Emirates. Będziemy nadal udoskonalać platformę i udostępniać ją na kolejnych rynkach - dodaje.

Obecnie platforma dostępna jest dla klientów z 19 krajów (Australia, Bahrajn, Kanada, Egipt, Ghana, Kenia, Kuwejt, Liban, Nowa Zelandia, Nigeria, Pakistan, RPA, Sudan, Szwajcaria, Tanzania, Uganda, USA, Zambia, Zimbabwe).