Alicja Wójcik-Gołębiowska ma ponad 15-letnie doświadczenie w komunikacji brandowej i korporacyjnej, doradztwie kryzysowym i zarządzaniu kryzysami - przedstawia nową rzeczniczkę Ryanair.

Przed dołączeniem do Ryanaira przez ponad siedem lat pracowała w MSL Polska na stanowisku head of brand PR, a przez ostatnie dwa lata jako CEE business director, nadzorując agencje MSL w Europie Środkowo-Wschodniej, budując świadomość regionalnej obecności MSL i napędzając regionalny biznes. Pracowała też w korporacjach Procter & Gamble, Pernod Ricard, Coca-Cola, Nestle, Kraft Heinz i Danone.

Czytaj więcej

Ryanair: Będziemy latać z Warszawy. Lotnisko Chopina stoi w połowie puste

- Mamy przyjemność powołać Alicję Wójcik-Gołębiowską na stanowisko nowego country managera na region CEE & Baltics. Alicja wnosi do tej roli znaczącą znajomość sektora komunikacyjnego oraz bogate doświadczenie wynikające ze współpracy z takimi międzynarodowymi firmami jak Coca-Cola i Procter & Gamble. Witamy Alicję w zespole Ryanaira i cieszymy się na tę współpracę, która jeszcze bardziej wzmocni naszą strategiczną pozycję w regionie CEE & Baltics - mówi szefowa sprzedaży i marketingu Ryanaira Chiara Ravara, cytowana w komunikacie przewoźnika.

- Jestem bardzo podekscytowana dołączeniem do zespołu Ryanaira, firmy która jest w pełni zaangażowana w swój rozwój w regionie CEE & Baltics. Cieszę się, że w mojej nowej roli country managera będę napędzać ten wzrost i zwiększać obecność Ryanaira w regionie - dodaje Alicja Wójcik-Gołębiowska.