Orbis stawia stopę w Bośni i Hercegowinie

materiały prasowe

Orbis otwiera hotel MGallery by Sofitel Tarcin Forest Resort & Spa w rejonie Sarajewa w Bośni i Hercegowinie. W tym kraju to jego pierwszy obiekt

Grupa Orbis zawarła umowę franczyzy na hotel MGallery by Sofitel Tarcin Forest Resort & Spa w pobliżu Sarajewa, stolicy Bośni. Jednym z inwestorów jest spółka Tarcin International Development Company.

Przyjęcie pierwszych gości jest planowane na wrzesień tego roku. Obiekt będzie oferował 55 pokojów i 9 willi z ogrodami, restaurację, bar oraz duży ośrodek wellness z wewnętrznym basenem, spa, centrum fitness, a także wysokiej klasy zapleczem konferencyjnym.

Otoczony górami ośrodek znajduje się w malowniczej dolinie w urokliwej wsi Tarcin, około 15 minut jazdy od lotniska w Sarajewie. Jego teren to 35 hektarów. Całoroczna oferta hotelu obejmie ekskluzywne pobyty wellness, urlopowe i typu MICE (meeting, incentive, conference, exhibition), których atrakcją będzie alpejsko-śródziemnomorski klimat tamtejszego regionu.

— Postanowiliśmy związać się z marką MGallery by Sofitel, ponieważ ta oryginalna koncepcja hotelu w pełni pokrywa się z przyjętą przez nas wizją ekskluzywnych i prestiżowych pobytów. Jednocześnie, pozostawia nam swobodę w kwestii architektury hotelu i  wystroju wnętrz. Przekonuje nas też know-how i skala działania grupy AccorHotels — wyjaśnia cytowany w komunikacie Orbisu Enes Kazazic z Tarcin International. — MGallery by Sofitel Tarcin Forest Resort & Spa będzie obiektem wysokiej klasy, przeznaczonym dla gości kochających życie, dobrostan i naturę.

Luksusowy, kameralny hotel budowany jest zgodnie z zasadami budownictwa ekologicznego – zapewnia Orbis. Będzie dodany do systemów rezerwacji i sprzedaży AccorHotels w tym roku.

— Wkraczamy na nowy rynek z nowym partnerem biznesowym — mówi prezes i dyrektor generalny Grupy Orbis Gilles Clavie. — Bośnia i Hercegowina, tak jak pozostałe kraje bałkańskie, daje duże możliwości prowadzenia interesów, a nowy hotel potwierdza nasz zamiar rozwijania sieci w tej części Europy. Dlatego też spodziewam się podpisania kolejnych umów.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

LOT tworzy nową organizację lotniczą w Europie

LOT, Turkish Airlines, Ukraine Airlines i 16 członków stowarzyszenia International Air Carrier Association (IACA) ...

TUI chce być w Grecji nie tylko w lato

Budowa dziesięciu nowych pięcio- i czterogwiazdkowych hoteli i organizowanie większej liczby rejsów wycieczkowych planuje ...

DER Touristik buduje w Chorwacji

50 milionów euro zainwestuje DER Touristik w budowę swojego pierwszego hotelu w Chorwacji. Czterogwiazdkowy ...

Hindusi kupują 205 boeingów

Tani indyjski przewoźnik SpiceJet zamówił u Boeinga 205 wąskokadłubowych samolotów B737 MAX o wartości ...

Polskie morze kusi młodych

Połowa ankietowanych przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa chce wyjechać w tym roku nad morze, z ...

Zakaz lotów międzynarodowych nadal w mocy

Do 28 lipca rząd przedłużył zakaz lotów z Polski do wielu krajów, w tym ...