Orbis stawia stopę w Bośni i Hercegowinie

materiały prasowe

Orbis otwiera hotel MGallery by Sofitel Tarcin Forest Resort & Spa w rejonie Sarajewa w Bośni i Hercegowinie. W tym kraju to jego pierwszy obiekt

Grupa Orbis zawarła umowę franczyzy na hotel MGallery by Sofitel Tarcin Forest Resort & Spa w pobliżu Sarajewa, stolicy Bośni. Jednym z inwestorów jest spółka Tarcin International Development Company.

Przyjęcie pierwszych gości jest planowane na wrzesień tego roku. Obiekt będzie oferował 55 pokojów i 9 willi z ogrodami, restaurację, bar oraz duży ośrodek wellness z wewnętrznym basenem, spa, centrum fitness, a także wysokiej klasy zapleczem konferencyjnym.

Otoczony górami ośrodek znajduje się w malowniczej dolinie w urokliwej wsi Tarcin, około 15 minut jazdy od lotniska w Sarajewie. Jego teren to 35 hektarów. Całoroczna oferta hotelu obejmie ekskluzywne pobyty wellness, urlopowe i typu MICE (meeting, incentive, conference, exhibition), których atrakcją będzie alpejsko-śródziemnomorski klimat tamtejszego regionu.

— Postanowiliśmy związać się z marką MGallery by Sofitel, ponieważ ta oryginalna koncepcja hotelu w pełni pokrywa się z przyjętą przez nas wizją ekskluzywnych i prestiżowych pobytów. Jednocześnie, pozostawia nam swobodę w kwestii architektury hotelu i  wystroju wnętrz. Przekonuje nas też know-how i skala działania grupy AccorHotels — wyjaśnia cytowany w komunikacie Orbisu Enes Kazazic z Tarcin International. — MGallery by Sofitel Tarcin Forest Resort & Spa będzie obiektem wysokiej klasy, przeznaczonym dla gości kochających życie, dobrostan i naturę.

Luksusowy, kameralny hotel budowany jest zgodnie z zasadami budownictwa ekologicznego – zapewnia Orbis. Będzie dodany do systemów rezerwacji i sprzedaży AccorHotels w tym roku.

— Wkraczamy na nowy rynek z nowym partnerem biznesowym — mówi prezes i dyrektor generalny Grupy Orbis Gilles Clavie. — Bośnia i Hercegowina, tak jak pozostałe kraje bałkańskie, daje duże możliwości prowadzenia interesów, a nowy hotel potwierdza nasz zamiar rozwijania sieci w tej części Europy. Dlatego też spodziewam się podpisania kolejnych umów.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Latanie nigdy nie było bezpieczniejsze

Mimo że na świecie lata samolotami coraz więcej ludzi, lata 2017 i 2018 należały ...

Francja sparaliżowana strajkiem związkowców

We Francji strajkują dziś pracownicy różnych związków zawodowych, m.in. pilotów i kolejarzy To dopiero ...

Z walizkami przez Warszawę – w poniedziałek protest branży turystycznej

Od godziny 13 do 17 zamierzają w poniedziałek protestować na ulicach Warszawy przedstawiciele branży ...

Betlej: Grecja, Egipt i Tunezja to pierwsze kierunki po pandemii

Wyspy greckie, Egipt, Tunezja – to kierunki, które w tej chwili mają największe szanse ...

Hotele Focus na plusie

Przychody wyniosły 54,2 miliona złotych netto, o ponad 22 procent więcej niż rok wcześniej ...

Itaka i Rainbow w zarządzie PIT

Piotr Henicz wiceprezes Itaki i Grzegorz Baszczyński, prezes Rainbow zostali dokooptowani do zarządu Polskiej ...