Hilton: Mamy 100 tysięcy, chcemy jeszcze 40

Pixabay

Stu tysiącami pokojów w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki może pochwalić się Hilton. Hotelowa sieć zapowiada, że w ciągu najbliższych trzech lat jej oferta powiększy się o kolejne 40 tysięcy łóżek

– Osiągnięcie liczby 100 tysięcy pokojów jest krokiem milowym dla nas jako firmy, zwłaszcza biorąc pod uwagę rozpiętość oferty sieci w regionie Europy i Afryki. Ponad 60 procent pokojów, z planowanych w ciągu następnych lat projektów, znajduje się już w budowie – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Patrick Fitzgibbon, wiceprezes Hiltona ds. rozwoju w regionie Europy i Afryki. Zapowiada, że dzięki planowanym inwestycjom w ciągu następnych 3 lat podwoi się liczba hoteli Hampton by Hilton i Hilton Garden Inn.

– W ostatnim dziesięcioleciu wprowadziliśmy na rynek 5 nowych marek, które umożliwiły nam ożywienie wzrostu w różnych segmentach, w tym hoteli średniego poziomu cenowego rozwijanych obecnie w ponad 200 lokalizacjach. Z sukcesem uruchomiliśmy również markę Curio, kontynuowaliśmy rozwój naszej flagowej marki Hilton oraz poszerzaliśmy ofertę hoteli luksusowych. Właściciele hoteli naszych marek zostali nagrodzeni najwyższymi w historii wskaźnikami obłożenia w skali całego świata. Przewidujemy, iż w 2017 roku będziemy mogli pochwalić się kolejnymi sukcesami w regionie Europy i Afryki – dodaje Fitzgibbon.

Tylko w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) w roku 2016 otwarto 5477 nowych pokojów, a w ciągu ostatnich 3 lat – ponad 23 tysiące. Do końca 2017 roku otwartych zostanie kolejnych 11 tysięcy pokojów, a do końca roku 2020 – 40 tysięcy.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Rekordowa liczba zwiedzających w Auschwitz

2,053 miliona ludzi zobaczyło zeszłym roku były niemiecki obóz Auschwitz i Auschwitz II-Birkenau. To ...

Japonia zasypana śniegiem

Gwałtowne śnieżyce sparaliżowały transport na zachodnim wybrzeżu Japonii. W mieście Kaga na wyspie Honsiu ...

Betlej: Zdyscyplinowana Itaka wzorem do naśladowania

Konsekwentne utrzymywanie równowagi między popytem na wycieczki czarterowe a ich podażą, może doprowadzić biura ...

TUI rozbudowuje flotę wycieczkowców

SkySea Golden Era to nowy statek, który TUI Group kupił od Royal Caribbean Cruises. ...

Kayak doradzi, w którym kraju kupić taniej

Na nowej stronie kayak.eu prezentowane są ceny za przelot na tej samej trasie dostępne ...

Dubaj: Przyjedź i zwiedzaj tanio

Choć nasze miasto słynie z luksusu i wyrafinowanych rozrywek dla bogatych, podróżni, którzy chcą ...