InterContinental poprowadzi Holiday Inn Mokotów

materiały prasowe

InterContinental Hotels Group podpisał umowę franczyzową z 5th Avenue Holding. Koncern poprowadzi hotel Holiday Inn Warsaw Mokotów

To już drugi, po 167-pokojowym Holiday Inn Express Warsaw Mokotów, obiekt, na który IHG podpisuje umowę z 5th Avenue Holding, firmą specjalizującą się w nieruchomościach komercyjnych i działalności deweloperskiej w segmencie mieszkaniowym.

Holiday Inn Warsaw Mokotów będzie miał 370 pokojów i jedną z największych sal konferencyjnych w Warszawie. W charakterystycznym dla tej marki otwartym lobby goście będą mogli korzystać z oferty gastronomicznej, pracować, spotykać się, wypoczywać i nawiązywać znajomości. Sieć zapowiada, że otwarte lobby zostanie wprowadzone do 2019 roku we wszystkich hotelach Holiday Inn, bo przynosi znaczne korzyści właścicielom, którzy odnotowują nawet 20-procentowy wzrost obrotów restauracji i baru.

– Bardzo cieszymy się ze współpracy z 5th Avenue Holding nad kolejnym hotelem Holiday Inn w Warszawie. W ciągu ostatnich dziewięciu lat liczba gości krajowych w tym mieście wzrosła o 70 procent, a zagranicznych — o 46 procent. Chętnie zwiększamy swoją obecność w mieście szybko zyskującym status jednego z największych centrów turystycznych i biznesowych w Europie Wschodniej – mówi, cytowany w komunikacie prasowym, Miguel Martins, dyrektor ds. rozwoju IHG w Polsce.

IHG ma w Polsce 9 już działających hoteli i 7 obiektów w trakcie budowy.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

IATA: Czeka nas rekordowy rok

Linie lotnicze zadowolone są z mijającego roku, a z jeszcze większym entuzjazmem patrzą na ...

Niemcy podróżują etycznie

Wakacje w Turcji? Turyści lepiej wykształceni i lepiej zarabiający woleli się wstrzymać   Kryzys ...

Pozamieniał prawie 300 walizek i wysłał je w świat. Był zły

Bagażowego z lotniska w Singapurze sąd skazał na 20 dni aresztu za zamienienie identyfikatorów ...

Wyspy Kanaryjskie w pilotażowym programie paszportów zdrowia

Wyspy Kanaryjskie są pierwszym regionem turystycznym, do którego polecą pasażerowie monitorowani przez aplikację Hi+Card. ...

Słowacja zaprasza na kąpiel

Ponad 7 milionów euro zainwestują w tym roku Słowacy w remont parku wodnego Besenova ...

Travelplanet: Sprzedaż wycieczek rośnie o 80 procent

Rezerwacje wycieczek na tegoroczne wakacje w Travelplanet rosną o 76 procent. Prawie co trzeci ...