Pierwszy Sure Hotel stanie w Poznaniu

Materiały promocyjne

Sieć Best Western podpisała umowę na otwarcie nowego obiektu w Polsce – Sure Hotel. Będzie to pierwszy, poza Szwecją, w Europie hotel działający pod tą nową marką

Pierwszy Sure Hotel by Best Western w Polsce zostanie otwarty w Poznaniu przy ulicy Paderewskiego 1. Położony w centrum miasta obiekt do dyspozycji gości odda 40 pokojów.

– Mamy nadzieję, że inauguracja marki w Polsce spotka się z zainteresowaniem podróżujących. Cieszymy się, że stale rozwijamy sieć w różnych segmentach, i dokładamy starań, by jak najcelniej odpowiadać na potrzeby inwestorów i gości – mówi, cytowana w komunikacie prasowym, Saija Kekkonen, dyrektor zarządzająca na Finlandię, kraje bałtyckie, Polskę i Rosję.

Sieć podaje, że marka, którą wprowadzono na rynku amerykańskim pod koniec 2016 roku, spotkała się z bardzo dobrym odbiorem ze strony hotelarzy. Plany koncernu obejmują otworzenie pod tym szyldem ponad 100 hoteli, które zadebiutują w najbliższym czasie.

W październiku swoje podwoje dla gości otworzyły pierwsze obiekty Sure Hotels w Skandynawii: hotel Esplanade w Sztokholmie, Frimurarehotellet w Kalmarze, Tylebäck Hotell & Konferens w Halmstad, Roslagen w Norrtälje, Motell Lagan w Ljungby, Statt w Hässeholm, Hovs Hallar w Bjärehalvön i Savoy w Karlstadzie.

Obiekty Sure Hotel będą dostępne poprzez platformy rezerwacyjne Best Western i zostaną włączone do programu lojalnościowego Best Western Rewards. Dla hoteli oznacza to, że goście będą otrzymywać punkty, które mogą też zostać wykorzystane w każdym innym obiekcie sieci. Dodatkowo, poza włączeniem w struktury program lojalnościowego, hotelarze mogą liczyć ze strony Best Western na wsparcie w zakresie dystrybucji, sprzedaży, marketingu i zakupów.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Niemcy chcą stworzyć fundusz dla turystyki

Część niemieckich polityków popiera pomysł utworzenia funduszu ratunkowego dla branży turystycznej. Początkowo byłby on ...

Ostatnie dni zgłaszania się do „weekendu za pół ceny”

Rejestracja w programie „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” została przedłużona do ...

Wizz Air: Klasa biznes się skończyła

Wizz Air wzywa regularne linie lotnicze, żeby przestały latać z pustymi miejscami w klasie ...

Marka Neckermann sprzedana do Turcji

Turecki touroperator Anex Tour kupił prawa do marki Neckermann Reisen. To nie pierwszy zakup ...

Tego lata polskie plaże nie pomieszczą wszystkich chętnych?

Liczbę turystów na plażach należy ograniczyć tego lata o dwie trzecie w porównaniu z ...

Ograniczeń w podróżowaniu nie da się uniknąć

„Overtourism”, zbytnie zatłoczenie turystami najpopularniejszych miejsc, sprawia że zaczną się pojawiać ograniczenia – twierdzi ...