Rafał Rosiejak pokieruje działem CBRE Hotels

Materiały Promocyjne

Z początkiem stycznia stanowisko dyrektora działu świadczącego usługi doradcze dla rynku hotelarskiego firmy CBRE objął Rafał Rosiejak

Rosiejak to doświadczony doradca biznesowy z ponad 25-letnim stażem, od 15 lat związany z branżą hotelarską i konferencyjną. W 2004 roku został dyrektorem hotelu włoskiej sieci Domina Hotels & Resorts w Poznaniu. W latach 2008-2012 był krajowym koordynatorem ds. zakwaterowania drużyn, sponsorów i kibiców podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA Euro 2012, pracował też w Zurichu dla FIFA przy organizacji mistrzostw świata w piłce nożnej w 2018 roku jako szef zakwaterowania. W latach 2013-2016 był dyrektorem Centrum Konferencyjnego na Stadionie Narodowym, a następnie Centrum Konferencyjnego Expo Mazury w Ostródzie. W 2017 roku przygotował do otwarcia i wprowadził na rynek hotel Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa.

Do zespołu jako starszy konsultant dołączyła również Agnieszka Topczewska. Doświadczenie zawodowe zdobywała, współpracując z polskimi i międzynarodowymi sieciami hoteli, dla których tworzyła między innymi strategie rozwoju obiektów i analizy rynku. Zarządzała również projektami z zakresu nieruchomości w Polskich Kolejach Państwowych i przy organizacji UEFA Euro 2012. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie studiowała gospodarowanie i zarządzanie nieruchomościami.

CBRE to firma doradcza i inwestycyjna działająca w branży nieruchomości komercyjnych, z siedzibą główną w Los Angeles. Zajmuje się doradztwem strategicznym w zakresie inwestycji i wynajmu, zarządzaniem nieruchomościami i inwestycjami, administrowaniem firmami, wyceną, oferuje usługi deweloperskie, konsultingowe i analityczne. Zatrudnia ponad 80 tysięcy pracowników w około 450 biurach na całym świecie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Rainbow: Egzotyka tania, bo lekka

Senegal dla turystów bardziej doświadczonych, Kuba jak podróż w czasie, a Oman orientalna bajka, ...

Kazachstan – 52 osoby spłonęły w autobusie

Kazachstańskie MSW potwierdziło śmierć 52 pasażerów autobusu jadącego trasą z Samary do Szymkentu. Autobus ...

Europejskie laptopy pod amerykańską lupą

Amerykańska telewizja CBS dotarła do dokumentów Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA, z których wynika, że ...

Rainbow: Mamy trzy egzotyczne nowości na zimę

Cartagena w Kolumbii, Langkawi w Malezji i Goa w Indiach – to nowe miejsca, ...

Polska i Kuba będą współpracować w turystyce

Zachęcanie firm turystycznych do udziału w targach turystycznych, wydawanie informatorów w językach narodowych i ...

Kursy niemieckiego – jak nie zmarnować czasu i pieniędzy?

W tak dużych miastach jak Warszawa znalezienie szkoły języka niemieckiego od wielu lat nie ...