Rafał Rosiejak pokieruje działem CBRE Hotels

Materiały Promocyjne

Z początkiem stycznia stanowisko dyrektora działu świadczącego usługi doradcze dla rynku hotelarskiego firmy CBRE objął Rafał Rosiejak

Rosiejak to doświadczony doradca biznesowy z ponad 25-letnim stażem, od 15 lat związany z branżą hotelarską i konferencyjną. W 2004 roku został dyrektorem hotelu włoskiej sieci Domina Hotels & Resorts w Poznaniu. W latach 2008-2012 był krajowym koordynatorem ds. zakwaterowania drużyn, sponsorów i kibiców podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej UEFA Euro 2012, pracował też w Zurichu dla FIFA przy organizacji mistrzostw świata w piłce nożnej w 2018 roku jako szef zakwaterowania. W latach 2013-2016 był dyrektorem Centrum Konferencyjnego na Stadionie Narodowym, a następnie Centrum Konferencyjnego Expo Mazury w Ostródzie. W 2017 roku przygotował do otwarcia i wprowadził na rynek hotel Hampton by Hilton Gdańsk Oliwa.

Do zespołu jako starszy konsultant dołączyła również Agnieszka Topczewska. Doświadczenie zawodowe zdobywała, współpracując z polskimi i międzynarodowymi sieciami hoteli, dla których tworzyła między innymi strategie rozwoju obiektów i analizy rynku. Zarządzała również projektami z zakresu nieruchomości w Polskich Kolejach Państwowych i przy organizacji UEFA Euro 2012. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie studiowała gospodarowanie i zarządzanie nieruchomościami.

CBRE to firma doradcza i inwestycyjna działająca w branży nieruchomości komercyjnych, z siedzibą główną w Los Angeles. Zajmuje się doradztwem strategicznym w zakresie inwestycji i wynajmu, zarządzaniem nieruchomościami i inwestycjami, administrowaniem firmami, wyceną, oferuje usługi deweloperskie, konsultingowe i analityczne. Zatrudnia ponad 80 tysięcy pracowników w około 450 biurach na całym świecie.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Do Szwajcarii tylko z kwarantanną

Minister zdrowia Szwajcarii dopisał Polskę do listy krajów wysokiego ryzyka. To oznacza, że ich ...

Premier o otwieraniu granic: Kraje zielone i pomarańczowe

– Być może wprowadzimy protokół zielony i pomarańczowy, czyli dla krajów, które uważamy za ...

Norwegian uratowany przed bankructwem

Akcjonariusze Norwegiana zaaprobowali plan mający uchronić tego przewoźnika przed bankructwem — podał dziennik finansowy ...

Wszystkie samoloty powinny mieć teraz maski na pokładzie

Pasażerowie wykazujący niepokojące objawy są natychmiast izolowani w samolotach i na lotniskach – mówi ...

Lotniska zadłużone po uszy

Mały ruch powoduje, że niektóre europejskie lotniska znów będą potrzebowały kroplówki. Agencja Moody’s szacuje, ...

Polska dopiero zaczyna latać

Prowadzimy duże inwestycje, jak nasz nowy kampus w Regułach, dokąd planujemy przenieść działalność operacyjną. ...