AccorHotels oferuje pokoje w ponad 3400 hotelach w 92 krajach – w Europie, Ameryce, Azji, Nowej Zelandii, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Natomiast Quatar Airways zapewnia loty obejmujące zasięgiem 150 miejsc w różnych zakątkach globu. Obie firmy należą do liderów w swoich branżach i cieszą się uznaniem podróżnych, zarówno turystów jak i biznesmenów – zapewnia w komunikacie Accor. Umowa o partnerstwie pozwoli klientom wymieniać mile na punkty i odwrotnie, co umożliwi korzystanie z przywilejów oferowanych zarówno przez Le Club AccorHoterls jak i Privilege Club Quatar Airways.

– Jestem przekonany, że współpraca z AccorHotels będzie dobrze przyjęta przez naszych klientów – mówi Ian Di Tullio, wiceprezes Qatar Airways, cytowany w komunikacie. – Jak sądzę, członkowie Le Club AccorHotels również będą usatysfakcjonowani możliwością korzystania z naszych usług w ramach programu.

Członkowie Privilege Club mogą zamienić zebranych 4 500 Qmil na 1000 punktów Le Club AccorHotels, natomiast uczestnicy programu sieci hotelowej mają możliwość zamiany 2000 punktów na 1000 Qmil. Do dyspozycji uczestników programów są również inne przywileje i korzyści, określone w ofertach.

Emanuel Baudart z AccorHotels dodaje: Od momentu powstania Le Club AccorHotels jesteśmy przede wszystkim skoncentrowani na poznawaniu potrzeb naszych gości, co pozwala nam stale poszerzać zakres oferowanych usług i korzyści dla uczestników programu lojalnościowego, których jest już 9 milionów na całym świecie. Partnerstwo z Quatar Airways Privilege Club jest jednym z dowodów na dynamiczny rozwój tej oferty.