Ján Bošnovič rozstał się z poprzednim zajęciem w lutym („Ján Bošnovič przestaje kierować słowacką turystyką w Polsce”). Jako, że od ponad 20 lat zajmował się promowaniem turystyki na Słowacji jest znanym w Polsce menedżerem. Dzisiaj nadesłał komunikat, w którym informuje, że objął stanowisko dyrektora sprzedaży na Polskę w słowackiej spółce Tatry Mountain Resorts.

„Moim zadaniem będzie wspieranie sprzedaży i promocja hoteli i ośrodków należących do Tatry Mountain Resorts. W tym celu planuję rozwijać przyjacielskie relacje z branżą turystyczną oraz zintensyfikować współpracę z sektorem MICE, biurami podróży i  touroperatorami działającymi w Polsce” – napisał. „Będę chciał wykorzystać ponad 20-letnie doświadczenie w promocji Słowacji w Polsce i nawiązane w tym okresie kontakty z polską branżą turystyczną, dziennikarzami i przedsiębiorcami” – dodaje.

Spółka Tatry Mountain Resorts na Słowacji zarządza 13 hotelami w Wysokich i Niskich Tatrach, dwoma termalnymi parkami wodnymi Tatralandia i Bešeňová oraz całorocznymi górskimi resortami Jasna Chopok Niskie Tatry, Tatrzańska Łomnica, Stary Smokowiec i Štrbské Pleso. Tatry Mountain Resorts jest też właścicielem ośrodka narciarskiego w Szczyrku.