Hotel ibis Styles Sofia City powstanie w wielofunkcyjnym kompleksie, w którym znajdą się również biura i sala konferencyjna na ponad 300 osób – informuje biuro prasowe Orbisu. Obiekt będzie miał 116 pokojów, a pierwszych gości przyjmie w 2021 roku.

– Ibis Styles Sofia City znajdować się będzie w nowej części Sofii, przy bulwarze Carigradsko szose, w pobliżu parku naukowo-technologicznego Sofia Tech Park, centrum handlowego i portu lotniczego Sofia, gdzie czas jest jednym z najcenniejszych aktywów firm. To właśnie zegarki i zegary będą głównym motywem w aranżacji wnętrz hotelu – zdradza kierownik projektu hotelowego Radina Stojanowa, cytowana w komunikacie.

Czytaj też: „Hotele ibis otwarte na pasje”.

Ibis Styles to ekonomiczna marka grupy AccorHotels – większościowego udziałowca Orbisu. Pod tym szyldem działa ponad 470 hoteli w kilkudziesięciu krajach.

Orbis zarządza ponad 130 hotelami w Polsce i Europie Wschodniej. Jest wyłącznym licencjodawcą marek AccorHotels (takich jak Sofitel, Novotel, Mercure, ibis, ibis Styles czy ibis budget) w 16 krajach, w tym w Bułgarii, Rumunii, Serbii, Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze, Słowenii, Macedonii, Mołdawii, Czechach, Estonii, na Litwie, Łotwie, Słowacji i Węgrzech.