Hotel pod nazwą Premium znajduje się przy ulicy Podzamcze 1. Ma 64 pokoje dwuosobowe, 12 pokojów premium i apartament. W hotelu znajduje się także część  konferencyjna o powierzchni 400 mkw., restauracja, bar, sauna, siłownia i garaż podziemny.

Obiekt dołączył do grona hoteli 4-gwiazdkowych sieci Focus, do którego należą już hotele w Gdańsku, Bydgoszczy i Inowrocławiu. W sumie jest jedenastym obiektem sieci.

– Otwarcie pierwszego hotelu na Lubelszczyźnie niezmiernie nas cieszy – mówi cytowany w komunikacie inwestora wiceprezes sieci Focus Hotels Łukasz Płoszyński. – Jest to dla nas potwierdzenie, że wypracowany przez sieć model współpracy budzi zaufanie na rynku.

Hotele sieci Focus oferują bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku i darmowy kącik biznesowy z drukarką. Hotelowi goście mogą bezpłatnie skorzystać z sauny i siłowni. Każdy pokój został wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście dostają kawę i kanapkę na wynos, co jest wliczone w cenę noclegu.