Zmienią się także godziny połączeń. Podróżujący zyskają lot do Rzeszowa wieczornym rejsem, który wystartuje z Monachium o godz. 21.35. Przylot do Rzeszowa zaplanowano na godz. 23. Połączenia odbywać się będą siedem razy w tygodniu. W drogę powrotną z Rzeszowa do Monachium samolot zabierze pasażerów codziennym porannym rejsem o 6.15.

Pierwsze połączenie w nowym rozkładzie pojawi się 31 marca 2019. Tym samym Lufthansa zwiększy liczbę rejsów z Rzeszowa do Monachium do 14 razy w tygodniu.

Nowe godziny połączeń z lotniska w Jasionce umożliwią dogodniejsze przesiadki na lotnisku w Monachium. W sezonie letnim 2019 połączenia odbędą się według rozkładu:

– Połączenia z Rzeszowa do Monachium cieszą się coraz większym powodzeniem, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić dodatkowe połączenie w tygodniu i dostosować godziny rejsów. Jestem przekonany, że nowe połączenia zagwarantują mieszkańcom regionu i rosnącej liczbie klientów korporacyjnych jeszcze lepsze możliwości podróżowania przez nasz port przesiadkowy w Monachium, skąd można udać się w dalszą podróż w 130 kierunkach – mówi cytowany w komunikacie przewoźnika dyrektor Lufthansa Group w Polsce Frank Wagner.