Zostań organizatorem eventów. Rusza darmowe szkolenie

Rusza seria szkoleń przygotowujących kandydatów do zawodu organizatora w branży MICE. Wykłady zapewnia Akademia Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce (SKKP).

Publikacja: 21.04.2021 12:48

Zostań organizatorem eventów. Rusza darmowe szkolenie

Foto: turystyka.rp.pl

W czwartek, 22 kwietnia, podczas Meetings Week Poland, jednego z najważniejszych wydarzeń branży MICE będzie miała miejsce inauguracja dwóch pierwszych kursów nowego cyklu szkoleń Akademii SKKP online „Zarządzanie w branży MICE”.

Cały cykl to 10 kursów, na które złożą się nagrania wykładów, warsztaty i dodatkowe materiały w formie raportów i opracowań, udostępniane na platformie edukacyjnej Akademia SKKP. Wszystko razem to kompendium wiedzy o branży MICE.

Bezpłatne kursy są przeznaczone dla osób, które zamierzają nabyć kompetencje event managera, w tym studentów, absolwentów i osób bezrobotnych, szukających zatrudnienia w tej dziedzinie gospodarki, a także dla pracowników z szeroko pojętego sektora turystycznego, którzy szukają dodatkowych możliwości zarabiania lub wręcz chcą się przebranżowić – wyjaśnia wiceprezes SKKP Anna Górska, odpowiedzialna za ten projekt.

Po każdym szkoleniu i zdaniu z niego testu uczestnicy otrzymują zaświadczenie, potwierdzające jego ukończenie. Uczestnicy, którzy zaliczą wszystkie dziesięć kursów dostaną z kolei certyfikat event managera.

„Oprócz akredytacji, szkolenia Akademii SKKP wyróżnia know-how z międzynarodowych organizacji, doświadczeni wykładowcy-praktycy i kreatywne podejście do tematów” – zapewnia Akademia SKKP.

Dwa pierwsze szkolenia poświęcone będą „Charakterystyce rynku spotkań w Polsce i na świecie po pandemii” i „Profesjonalnej organizacji wydarzeń post COVID-19”. Pierwsze poprowadzi Anna Górska, a drugie Anna Jędrocha.

Obie ekspertki mają ponad 20-etnie doświadczenie w branży MICE, związane są zawodowo z firmą Symposium Cracoviense oraz są członkami Zarządu Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce. Anna Górska jest również członkiem zarządu International Congress and Convention Association.

Te i kolejne kursy – będą się ukazywały sukcesywnie – będzie można odnaleźć na stronie www.akademia.skkp.org.pl.

Początek już jutro, 22 kwietnia, podczas konferencji Meetings Week Poland w ramach panelu prowadzonego przez SKKP „Nowa era najlepszych z najlepszych… – o kompetencjach, pracownikach przyszłości i świadomym przywództwie w branży MICE”.

Dodatkowych informacji udziela Anna Górska, pomysłodawca i kierownik projektu, anna.gorska@skkp.org.pl.

Projekt realizowany jest w ramach zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

Tendencje
Chorwaci: Nasze plaże znikają, bo obcokrajowcy chcą mieć domy nad samym morzem
Tendencje
Ustka kontra reszta świata. Trwa głosowanie na najlepszy film promocyjny
Tendencje
Poranne trzęsienie ziemi na Krecie. Turyści wyszli bez szwanku
Tendencje
La Palma znowu przyjmuje samoloty