Z KLM-em do Kostaryki

materiały prasowe

Od jesieni KLM rozpoczną rejsy z Amsterdamu do stolicy Kostaryki San José. Razem z uruchomionymi niedawno lotami Air France, grupa Air France KLM będzie oferować cztery połączenia tygodniowo z tym miastem

Loty z Amsterdamu będą odbywały się od 31 października we wtorki i piątki. Wylot z Amsterdamu o godzinie 15.25 a przylot do San José o 20.05. Wylot powrotny z San José zaplanowany jest na godzinę 22.05, z lądowaniem w Amsterdamie o 15.10 następnego dnia. Linie KLM będą oferowały to połączenie w sezonie jesienno-zimowym, czyli do marca 2018.

Klienci Grupy Air France KLM mogą korzystać też z lotów do San José przez Paryż (w środy i soboty) lub wybrać połączenie do Kostaryki przez Panamę (lot KLM do Panamy, a następnie Copa Airlines z Panamy do Jan José).

– Teraz wielu naszych pasażerów podróżuje do Kostaryki przez Panamę. Wzrost zainteresowania turystów z Europy tym krajem przekonał nas do uruchomienia bezpośredniego połączenia do stolicy Kostaryki, San José – wyjaśnia cytowany w komunikacie przewoźnika prezes KLM Pieter Elbers.

KLM przez ocean lata będzie boeingiem B787-900 Dreamliner, który zabiera na pokład 30 pasażerów w klasie biznes, 45 w strefie economy comfort i 219 w klasie ekonomicznej.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Dreamliner przeleciał bezpośrednio z Australii do Londynu

17 godzin i 20 minut potrzebował boeing 787-9 dreamliner, aby pokonać bez lądowania 14 ...

TUI zamyka salony we Francji

TUI France ma się skupić na produktach wysokomarżowych i na kilku głównych markach. Stacjonarna ...

Gwyneth Paltrow, Kate Hudson i Zoe Saldana reklamują Dubaj

Trzy hollywoodzkie aktorki zagrały w filmie „A story takes flight”, który powstał na zlecenie ...

LOT odwołuje rejsy do końca maja

Z powodu „niestabilnej sytuacji na międzynarodowych rynkach lotniczych” i „licznych obostrzeń związanych z przemieszczaniem ...

LOT: Kto chce, może dopłacić, żeby być eko

LOT wprowadził dobrowolną dopłatę do biletów, która ma wspomóc walkę z emisją dwutlenku węgla ...

Kraje Unii Europejskiej chcą otwierać granice. Polska milczy

Najpierw Unia Europejska, potem reszta świata – to plan Brukseli na stopniowe otwieranie granic ...