Więcej wakacyjnych tras w letniej siatce Air France’u

Fot. materiały prasowe

W sezonie letnim Air France uruchomi więcej lotów do miejsc wakacyjnego wypoczynku. Będzie także częściej latał do Paryża z Warszawy i Krakowa.

W sezonie letnim Air France będzie obsługiwał 80 tras sezonowych, w tym 22 nowe, do Francji, Europy i Afryki Północnej z wylotem z lotnisk Paryż-Roissy-Charles de Gaulle (CDG) i Orly, a także z portów regionalnych – dowiadujemy się z komunikatu przewoźnika. Trasy te zostaną dodane do aktualnego rozkładu lotów. Wkrótce Air Frace ogłosi również letnią ofertę lotów międzykontynentalnych.

W letniej siatce znajdzie się 39 sezonowych połączeń międzynarodowych do miast w Europie i Afryce Północnej, w tym 14 nowości, a są to: Tanger, Agadir, Monastyr, Valletta, Las Palmas, Korfu, Rodos (wyloty z lotniska Charlesa de Gaulle’a od 5 lipca), Ibiza, Algier (od 28 czerwca), Bari (wyloty z lotniska Orly od 31 maja), Katania (od 26 czerwca), Korfu (wyloty z Marsylii od 19 czerwca), Londyn, Tunis (wyloty z Nicei od 28 czerwca).

CZYTAJ TEŻ: Bruksela dała zgodę na pomoc dla Air France

Wśród nowości jest też osiem tras krajowych – z Paryża (CDG) do Ajaccio, Bastii, Calvi i Figari na Korsyce (od 5 czerwca), z Perpignan do Brestu, Strasburga i Nantes oraz z Biarritz do Caen (od 25 czerwca).

Air France zwiększy też w szczycie sezonu liczbę lotów z i do Polski. Od 14 maja z Krakowa do Paryża (CDG) będzie latał trzy razy w tygodniu, a od 5 lipca do 29 sierpnia siedem razy. W tym samym czasie zwiększy też liczbę lotów z Warszawy do Paryża z obecnych sześciu do 14 tygodniowo.

Rozkład może zmienić się w zależności od obowiązujących ograniczeń podróży.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Turyści na Dominikanie zmarli śmiercią naturalną

W tym roku w Dominikanie w krótkim czasie zmarło kilku amerykańskich turystów. To rzuciło ...

Zamki, dwory i pałace działają na wyobraźnię turystów

Turyści ciągną do zabytków, by je zwiedzać, ale także by w nich mieszkać. Stare ...

Upadło biuro podróży Mediterraneum

Poznańskie biuro podróży Mediterraneum zgłosiło dzisiaj marszałkowi województwa wielkopolskiego niewypłacalność Jak dowiedział się nieoficjalnie ...

Cypr stracił prawie 80 procent turystów

Ruch turystyczny na Cyprze spadł od stycznia do września o prawie 80 procent w ...

Hiszpania: Czas na turystykę wysokiej jakości

Hiszpania chce wesprzeć odpowiedzialny rozwój turystyki, walkę z sezonowością i przyciąganie bogatszych turystów, by ...

Lufthansa: Za nami rekordowe półrocze

W pierwszej połowie roku przewoźnicy Lufthansa Group przewieźli około 60 milionów pasażerów. W samym ...