TT Warsaw – blogerzy opowiedzą o Skanii

materiały prasowe

O podróżowaniu kamperem i motocyklem, smakach regionu, turystyce filmowej i fice – szwedzkiej przerwie na kawę – opowiedzą na TT Warsaw blogerzy turystyczni, którzy niedawno odwiedzili Skanię

– Jesteśmy w Skåne, a po polsku: w Skanii. Broszurka, którą dostaliśmy na promie, mówi, że będzie zielono, pięknie, pysznie i różnorodnie. Przekonuje nas ten opis, bo chcemy do natury, kochamy jeść i nie znosimy nudy, dlatego ahoj, przygodo! Skåne, dotarliśmy” – tak zaczyna swoją opowieść Cezary Szproch, który rozpocznie cykl barwnych opowieści o podróżach po Skanii w Strefie Kontynentów, podczas targów TT Warsaw.

Visit Sweden w Polsce zaprasza na relacje i filmy o podróżach śladami wikingów. Podczas TT Warsaw pokaże m.in. spiżarnię Szwecji – Skanię – znaną z oryginalnej eko-kuchni, słynnych kucharzy i szwedzkiej fika, czyli przerwy na kawę. Organizatorzy spotkania zapowiadają, że podczas imprezy będzie można usłyszeć o magii szwedzkiego lata w dzień letniego przesilenia Midsommar, wycieczkach śladem szwedzkich filmów i kryminałów oraz przekonać się, jak wygląda Skania z pokładu drezyny.

24 listopada, w piątek, o godzinie 10.30 Cezary Szproch opowie, co jest jeszcze dalej, czyli o swojej wyprawie kamperem przez Skanię. A 25 listopada, w sobotę, odbędą się kolejne trzy prelekcje o tym regionie. O godzinie 11.45 Anna Jackowska opowie o kobiecie na motocyklu w Skanii, o godzinie 14.00 Monika Dunajska opisze, jak smakuje Skania, a o 15,45 Robert ‚Robb’ Maciąg wyjaśni, co mają wspólnego komisarz Kurt Wallander, Saga Norén i Śmierć grająca w szachy.

Visit Swede zapowiada, że podczas targów TT Warsaw przeprowadzony zostanie również konkurs, w którym nagrodą będzie wycieczka lotnicza do Malmö.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Enter Air zarobił 45 milionów złotych w pół roku

Największa linia czarterowa w Polsce podsumowała pierwsze półrocze. Przychody Enter Aira wyniosły w tym ...

Touroperatorzy: W 2020 roku nie zamierzamy szarżować

Choć rok 2019 zaliczają do bardzo udanych, pamiętają ciągle o porażce finansowej z 2018 ...

Finnair nagrodzony przez Chińczyków

Finnair został uhonorowany tytułem „najlepszej europejskiej linii lotniczej”, przyznawanym przez branżowy serwis turystyczny TTG ...

Rządy ostrzegają turystów przed Iranem

Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Stany Zjednoczone to tylko niektóre kraje, które odradzają podróże do ...

Domy i mieszkania na Majorce nie dla turystów

Władze miasta Palma de Mallorca na Majorce, zakazały wynajmowania domów i mieszkań turystom. Nowe ...

Polska i Ghana rozmawiają o turystyce

Podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Dawid Lasek dyskutował o rozwoju turystyki z ...