TT Warsaw – blogerzy opowiedzą o Skanii

materiały prasowe

O podróżowaniu kamperem i motocyklem, smakach regionu, turystyce filmowej i fice – szwedzkiej przerwie na kawę – opowiedzą na TT Warsaw blogerzy turystyczni, którzy niedawno odwiedzili Skanię

– Jesteśmy w Skåne, a po polsku: w Skanii. Broszurka, którą dostaliśmy na promie, mówi, że będzie zielono, pięknie, pysznie i różnorodnie. Przekonuje nas ten opis, bo chcemy do natury, kochamy jeść i nie znosimy nudy, dlatego ahoj, przygodo! Skåne, dotarliśmy” – tak zaczyna swoją opowieść Cezary Szproch, który rozpocznie cykl barwnych opowieści o podróżach po Skanii w Strefie Kontynentów, podczas targów TT Warsaw.

Visit Sweden w Polsce zaprasza na relacje i filmy o podróżach śladami wikingów. Podczas TT Warsaw pokaże m.in. spiżarnię Szwecji – Skanię – znaną z oryginalnej eko-kuchni, słynnych kucharzy i szwedzkiej fika, czyli przerwy na kawę. Organizatorzy spotkania zapowiadają, że podczas imprezy będzie można usłyszeć o magii szwedzkiego lata w dzień letniego przesilenia Midsommar, wycieczkach śladem szwedzkich filmów i kryminałów oraz przekonać się, jak wygląda Skania z pokładu drezyny.

24 listopada, w piątek, o godzinie 10.30 Cezary Szproch opowie, co jest jeszcze dalej, czyli o swojej wyprawie kamperem przez Skanię. A 25 listopada, w sobotę, odbędą się kolejne trzy prelekcje o tym regionie. O godzinie 11.45 Anna Jackowska opowie o kobiecie na motocyklu w Skanii, o godzinie 14.00 Monika Dunajska opisze, jak smakuje Skania, a o 15,45 Robert ‚Robb’ Maciąg wyjaśni, co mają wspólnego komisarz Kurt Wallander, Saga Norén i Śmierć grająca w szachy.

Visit Swede zapowiada, że podczas targów TT Warsaw przeprowadzony zostanie również konkurs, w którym nagrodą będzie wycieczka lotnicza do Malmö.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Koreańska stewardesa rozsiewała wirusa w Los Angeles?

Władze Korei Południowej poinformowały, że pracownica Korean Air z objawami zakażenia koronawirusem latała między ...

Lux Express przyłącza się do sieci partnerów Polonusa

Estoński przewoźnik Lux Express podejmuje współpracę z siecią Polonus Partner. Lux Express jest największą ...

Pendolino wraca powoli na trasy

Trzy pendolina z sześciu, które zostały wycofane na przegląd ze względu na uszkodzenia podwozi ...

USA nie chcą latać do Chin. Teraz Chiny przestają latać do USA

Linie lotnicze z całego świata zawieszają połączenia do Chin w związku z epidemią koronawirusa. ...

Disney rozbudowuje paryskie miasteczko

Dwa miliardy euro wyda The Walt Disney Company na rozbudowę parku rozrywki pod Paryżem ...

Polacy w pociągu wciąż daleko od Europy

Najczęściej na Pomorzu, najrzadziej na Lubelszczyźnie – statystyczny Polak wsiada do pociągu średnio osiem ...