Tatry Super Ski przyciąga kolejnych przedsiębiorców

Aqua Park Zakopane
Aqua Park Zakopane
Fot. materiały prasowe

Do projektu Tatry Super Ski, w którym uczestniczy 17 stacji narciarskich na Podhalu, w Spiszu i Pieninach, oferujących wspólny karnet, przystąpiły właśnie dwa parki wodne.

Projekt Tatry Super Ski ruszył w listopadzie 2018 roku. 14 ośrodków narciarskich (dziś jest ich 17) podpisało wówczas umowę o współpracy, w ramach której zaoferowało wspólny karnet.

Pod koniec 2019 roku do projektu przystąpiły Terma Bania w Białce Tatrzańskiej i Aqua Park Zakopane. Z karnetem Tatry Super Ski można więc zarówno szusować po 91 trasach narciarskich w 17 ośrodkach w Polsce i na Słowacji, jak i korzystać z atrakcji dwóch parków wodnych – zawiadamia Tatra Super Ski w komunikacie.

– Kąpiele w wodzie, która zawiera siarczki, krzemionkę, potas, wapń, magnez i żelazo to idealny sposób na zregenerowanie sił w przerwie między zjazdami na nartach – mówi koordynator projektu Tatry Super Ski Adam Marduła, cytowany w komunikacie. – Termalne kąpiele pomagają między innymi w zwalczaniu bezsenności, eliminują bóle głowy i stres, a także wspomagają przemianę materii i proces odchudzania. Powszechnie uznaje się również ich zbawienny wpływ na skórę – zachęca.

W Aqua Parku Zakopane są między innymi cztery zjeżdżalnie i jacuzzi, a w Termie Bania baseny z leczniczą wodą termalną, strefa relaksu z gejzerami dennymi, biczami wodnymi i przeciwprądami, tężnia solankowa, spa, sauny i strefa zabawy – czytamy w komunikacie.

Karnety Tatry Super Ski dostępne są w kasach ośrodków i kosztują w szczycie sezonu od 60 złotych (dwugodzinny) do 575 złotych (tygodniowy), a z limitowanym wstępem na baseny od 135 do 560 złotych. Dzieci i seniorzy mają zniżki.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Ryanair poleci z Wrocławia do Zadaru

Irlandzki przewoźnik ogłosił dziś, że w maju uruchomi letnią trasę z Wrocławia do chorwackiego ...

LOT z Regionalem poleciał za 300 milionów złotych

LOT w zeszłym roku mógł zarobić netto nawet ponad 300 milionów złotych, w tym ...

W Rainbow 35 procent więcej lata

Biuro podróży Rainbow podało, że od rozpoczęcia sprzedaży ofert na lato tego roku do ...

Muzułmanie zaczęli świętować ramadan

Dla muzułmanów sunnitów z różnych krajów na świecie rozpoczął się ramadan. W dzień będą ...

Alltours: Zbieraj wiadomości w czasie urlopu

Agenci, którzy podczas urlopu chcą poznać hotele z oferty niemieckiego biura podróży Alltours, mogą ...

Europosłowie powinni zadbać o turystykę

Niemieckie organizacje branżowe DRV i DTV wykorzystują wybory do Parlamentu Europejskiego, by wskazać, jakie ...