Amadeus dostał nowy certyfikat

Materiały prasowe

Amadeus jest jedną z pierwszych firm, która dostała dwa certyfikaty IATA NDC trzeciego poziomu ? jako agregator i dostawca rozwiązań informatycznych

Firma Amadeus poinformowała, że Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych IATA przyznało jej certyfikat New Distribution Capability (NDC) trzeciego poziomu, tym razem jako agregatorowi. W ten sposób Amadeus, który ma już certyfikat NDC trzeciego poziomu jako dostawca usług informatycznych, stał się jedną z pierwszych firm mogących się poszczycić obydwoma takimi poświadczeniami – podaje biuro prasowe Amadeus.

Certyfikat NDC jest przyznawany przedsiębiorstwom, które wykazały się zdolnością do kompleksowego zarządzania ofertami i zamówieniami. Firma otrzymała nowy certyfikat dzięki współpracy z Travix ? jednym z największych internetowych biur podróży, które dołączyło do programu na początku bieżącego roku.

„Mamy dwa powody do dumy i zadowolenia: możemy współpracować z Travixem ? liderem rynku internetowych usług turystycznych i jesteśmy jedną z pierwszych firm w branży, które mają dwa certyfikaty NDC trzeciego poziomu. Intensywnie realizujemy program NDC-X, a nasz najnowszy certyfikat potwierdza, że efektywnie wprowadzamy standard NDC w branży” ? podkreśla cytowany w komunikacie prasowym wiceprezes odpowiedzialny za program NDC-X w firmie Amadeus Gianni Pisanello. „Chcemy, aby linie lotnicze mogły masowo udostępniać nowe treści zgodne ze standardem NDC w globalnej sieci agentów, i robimy duże postępy w realizacji tego celu” – dodaje.

„W ciągu ostatnich miesięcy nasza współpraca z firmą Amadeus była bardzo inspirująca. W ramach programu NCD-X zaprojektowaliśmy rozwiązanie, które zapewni internetowym biurom podróży dostęp do zagregowanej treści zarówno zgodnej, jak i niezgodnej ze standardem NDC” ? mówi dyrektor generalny firmy TravixJohn Mangelaars. „Jeszcze w tym roku nasze zespoły będą korzystać z tego rozwiązania, aby obsługiwać zamówienia, zakupy i płatności za pośrednictwem firmy Amadeus. Najnowszy certyfikat dowodzi, że zarówno nasza współpraca, jak i użytkowanie standardu IATA NCD przynoszą znakomite rezultaty” – zaznacza.

Tagi:

Mogą Ci się również spodobać

Upadek Cooka dotknie 38 krajów

8,6 miliona mniej zakontraktowanych miejsc w samolotach, które poleciałyby do 38 krajów – na ...

Malta nie chce gości z Włoch

Władze Malty – po stwierdzeniu u siebie czwartego przypadku koronawirusa – zamknęły wszystkie możliwości ...

Gwyneth Paltrow, Kate Hudson i Zoe Saldana reklamują Dubaj

Trzy hollywoodzkie aktorki zagrały w filmie „A story takes flight”, który powstał na zlecenie ...

Rainbow: Zostaw dziecko w domu i ruszaj na zwiedzanie

Biuro podróży Rainbow rozpoczął kampanię reklamującą jego wycieczki objazdowe. Akcji towarzyszy spot „Ile Ty ...

Klienci wolą drinka niż czysty pokój

Wielu klientów hotelu wcale nie oczekuje, że ich pokój będzie codziennie sprzątany – wynika ...

Wieża widokowa w Krynicy-Zdroju znów otwarta

Jutro wieża widokowa w Krynicy-Zdroju po przerwie otworzy się dla turystów. W związku z ...