Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 29.11.2017 08:47 Publikacja: 29.11.2017 08:47
Na miejsce spotkania ze agentami Grecos Holiday wybrał salę konferencyjną Międzynarodowych Targów Poznańskich
Foto: Krzysztof Lisowski
Grecos Holiday zorganizował w zeszłym tygodniu w Poznaniu spotkanie ze swoimi sprzedawcami. Impreza odbyła się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich i miała tytuł „Agent 3.0", czym nawiązywała do zeszłorocznej konferencji „Agent 2.0". Firma opowiadała uczestnikom o nowościach w swojej pracy, chwaliła się wynikami sprzedaży i przedstawiała najważniejsze liczby pokazujące wyjazdy turystyczne z Polski do Grecji.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Pierwsze sale nowego, oczekiwanego od lat flagowego muzeum Egiptu, zostały udostępnione zwiedzającym. Na razie t...
Dolina Sanu i Wisły zwykle kojarzy się ze spływami kajakowymi, wypadami rowerowymi wzdłuż rzek i klasycznymi atr...
Od października lotnisko Chopina zyska nowe połączenie do Maroka. Pasażerowie będą mogli polecieć bezpośrednio d...
Wierzyciele bezskutecznie szukają majątku jednej z najbogatszych do niedawna Polek. I stawiają jej coraz poważni...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas