Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 03.08.2017 08:42 Publikacja: 03.08.2017 08:42
Pjongjang
Foto: AFP
Obywatele USA, którzy przebywają w Korei Północnej, powinni opuścić ten kraj do 1 września.
USA uzasadniły decyzję wzrastającym ryzykiem aresztowania i długotrwałego przetrzymywania Amerykanów w Korei. Ci, którzy mimo zakazu będą chcieli tam podróżować, będą musieli ubiegać się o specjalną weryfikację paszportu. Autorzy zawiadomienia podkreślają jednak, że takie weryfikacje będą przeprowadzane tylko w wyjątkowych okolicznościach.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Pierwsze sale nowego, oczekiwanego od lat flagowego muzeum Egiptu, zostały udostępnione zwiedzającym. Na razie t...
Wierzyciele bezskutecznie szukają majątku jednej z najbogatszych do niedawna Polek. I stawiają jej coraz poważni...
Polacy pokochali parki rozrywki, o czym może świadczyć rosnąca liczba tego typu miejsc. Wkrótce ma się ona powię...
Ekskluzywny hotel na wyspie Kos i biuro podróży Grecos Holiday zostali zwycięzcami konkursu na najlepszy produkt...
Dzięki wynikom konkursu Kompas Wakacyjny łatwiej mi pracować i przekonywać klientów do wyjazdów – mówi agent tur...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas