Nowe połączenia, dostępne już na stronie przewoźnika, będą realizowane siedem dni w tygodniu. W ramach linii E3 Lublin i Białystok zostaną połączone z Lwowem, Mariampolem, Kownem i Wilnem, natomiast linia E4 zapewni mieszkańcom Warszawy i Białegostoku połączenie z Mariampolem, Kownem, Wilnem, Poniewieżem, Rygą oraz dwoma estońskimi miastami – Parnawą i Tallinem. Z uwagi na charakter pozwolenia, podróż liniami E3 i E4 będzie możliwa wyłącznie na odcinkach międzynarodowych.

- Kolejny etap współpracy z firmą Eurolines Lt. umożliwia naszym klientom z Warszawy, Lublina i Białegostoku przyjemne i komfortowe podróżowanie do najpiękniejszych miast Europy Wschodniej. Lwów, Wilno, Ryga czy Tallin to idealne lokalizacje na krótki zimowy urlop czy romantyczny wyjazd walentynkowy – mówi Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, cytowany w komunikacie prasowym.

Wszystkie połączenia na tych trasach będą realizowane przez flotę Eurolines Lt., składającą się z autokarów marki Setra.