Reklama

Thomas Cook przenosi hotelowy styl do salonów sprzedaży

Thomas Cook chce, żeby nie tylko jego hotele zachwycały wystrojem - klienci mają być pod wrażeniem także salonów touroperatora, w których kupują wycieczki

Publikacja: 05.07.2019 07:20

Hotel Cook's Club Sunny Beach w Bułgarii

Hotel Cook's Club Sunny Beach w Bułgarii

Foto: www.cooksclub.com

Thomas Cook otworzy w sierpniu w Berlinie pierwszy salon własny przygotowany według koncepcji „Travel stories made by Thomas Cook" (historie podróżnicze Thomasa Cooka). Wystrojem nawiązuje do hoteli własnych koncernu. Meble, kolorystyka i dekoracje przypominają obiekty sieci Casa Cook i Cook's Club.

Ponieważ uważa, że styl ten sprawdził się w obiektach wspomnianych marek, firma postanowiła go przenieść do biur, by w ten sposób lepiej dopasować się do oczekiwań nowej generacji podróżnych. - Nasze biura zmieniają się podobnie jak klienci. Wprowadzając nowy, innowacyjny koncept, reagujemy na ich rosnące potrzeby, co do sposobu obsługi i inspirowania ich do wyjazdu - mówi kierownik sieci salonów własnych Thomasa Cooka Thomas Kloss, cytowany przez portal branżowy Travel Talk.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Materiał Promocyjny
Bank Pekao uczy cyberodporności
Turystyka
Dolina Sanu i Wisły: pięć perełek, które zaskakują
Turystyka
Wizz Air uruchamia nowe połączenie. Popularny kurort dostępny bezpośrednio z Warszawy
Materiał Promocyjny
Stacje ładowania dla ciężarówek pilnie potrzebne
Turystyka
Kruche imperium „Królowej Zakopanego”
Materiał Promocyjny
Transformacja energetyczna: Były pytania, czas na odpowiedzi
Reklama
Reklama