Aleksandra Panuś związana jest z branżą turystyczną od początku kariery zawodowej, czyli od ponad 20 lat. Ostatnich sześć lat kierowała sprzedażą w biurze podróży Net Holiday. Wcześniej podobną funkcję pełniła w Sky Clubie. Jak sama mówi, specjalizuje się w tworzeniu strategii sprzedażowych, zrealizowała już kilkadziesiąt takich projektów.

– Dołączenie Aleksandry do zespołu to kolejny etap rozwoju naszej firmy - mówi założyciel i prezes Prestige Tours & Incentive Jacek Torbicz. - Jestem przekonany, że Aleksandra przyczyni się do stworzenia nowych możliwości sprzedażowych i wesprze zespół wiedzą i doświadczeniem w procesach ofertowania.

Działający od 13 lat Prestige Tours & Incentive to touroperator specjalizujący się organizowaniu wyjazdów do dalekich krajów. Zarówno dla turystów indywidualnych, jak i dla grup. Jak podaje firma, w zeszłym roku najlepiej sprzedawały się wyjazdy: na zachód Stanów Zjednoczonych, do RPA - Lesotho - Suazi - Mozambiku, Mongolii i Rosji, Nowej Zelandii Polinezji Francuskie, a także na wyspy południowego Pacyfiku i do Papuy Nowej Gwinei. W ofercie na sezon 2019/2020 firma ma na 60 programów aż 15 nowych, w tym podróże na trasie Bhutan - Bangladesz - Birma i Antarktyda - Falklandy - Georgia Południowa. Pierwszy raz planuje wysłać w tym roku grupę turystów do Iraku, a na rok 2020 - na wyspy Pitcairn.