Cristescu ponownie prezesem holdingu hotelowego

Rada nadzorcza spółki Polski Holding Hotelowy zdecydowała, że jej dotychczasowy prezes Gheorghe Marian Cristescu pozostanie na swoim stanowisku przez kolejną, trzyletnią kadencję

Publikacja: 13.03.2019 14:57

Prezes Polskiego Holdingu Hotelowego Gheorghe Marian Cristescu

Prezes Polskiego Holdingu Hotelowego Gheorghe Marian Cristescu

Foto: Materiały prasowe

Jak podaje PHH w komunikacie, Gheorghe Marian Cristescu związany jest z branżą hotelarską od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywał w Radissonie, AccorHotels i Best Western.

Od kwietnia 2016 roku był prezesem spółki Chopin Airport Development, zachowując to stanowisko po przekształceniu jej w styczniu tego roku w Polski Holding Hotelowy, którego celem jest konsolidacja zarządzania hotelami należącymi do Skarbu Państwa.

9 zł za pierwszy miesiąc czytania RP.PL

Rzetelne informacje, pogłębione analizy, komentarze i opinie. Treści, które inspirują do myślenia. Oglądaj, czytaj, słuchaj.

Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Turystyka
Nie tylko Energylandia. Przewodnik po parkach rozrywki w Polsce
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: W Grecji Mitsis nie do pobicia
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017 pomaga w pracy agenta
Materiał Promocyjny
Kluczowe funkcje Małej Księgowości, dla których warto ją wybrać
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: „Strelicje" pokonały „Ślicznotkę"
Materiał Promocyjny
Najlepszy program księgowy dla biura rachunkowego