LOT otwiera połączenie z Lublina do Warszawy

W poniedziałek LOT uruchomi bezpośrednie połączenia z Lublina do Warszawy. Rejsy będą odbywały się codziennie z wyjątkiem wtorków i sobót

Publikacja: 30.08.2018 17:37

Fot. Lubelskie.pl

Fot. Lubelskie.pl

Foto: Materiały promocyjne

- Robimy to z myślą o pasażerach chcących podróżować z Warszawy po Europie - mówi rzecznik prasowy Portu Lotniczego Lublin Piotr Jankowski. Skorzystać mogą też chcący dotrzeć do innych dużych polskich miast. - W mniej niż trzy godziny można dotrzeć do Gdańska, Krakowa, Szczecina, Katowic i Poznania. Ułatwiona jest też podróż do Wrocławia - dodaje Jankowski.

Wszystkie loty będą odbywały się z przesiadką w stolicy. Loty z Lublina do Warszawy umożliwią pasażerom kilkadziesiąt innych połączeń w tym do Stanów Zjednoczonych, Kanady i wszystkich miast Europy Zachodniej. Oczekiwanie na kolejny samolot ma trwać nie dłużej niż godzinę.

Tylko 69 zł za pół roku czytania.

O tym, jak szybko zmienia się świat. Czy będzie pokój na Ukrainie. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, tłumaczymy, inspirujemy.

Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Turystyka
Nie tylko Energylandia. Przewodnik po parkach rozrywki w Polsce
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: W Grecji Mitsis nie do pobicia
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017 pomaga w pracy agenta
Materiał Promocyjny
Współpraca na Bałtyku kluczem do bezpieczeństwa energetycznego
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: „Strelicje" pokonały „Ślicznotkę"
Materiał Promocyjny
Sezon motocyklowy wkrótce się rozpocznie, a Suzuki rusza z 19. edycją szkoleń