Firmy współpracują ze sobą od marca 2017 roku - sprzedają wzajemnie swoje bilety. Umowa o korzystaniu ze znaku Eurolines jest jak czytamy w komunikacie Sindbada "dalszym krokiem umocnienia współpracy".

Na stronie internetowej www.eurolines.pl dostępne będą połączenia realizowane przez obie firmy, Transdev Eurolines na liniach wewnątrz Francji i liniach międzynarodowych realizowanych przez Eurolines Francja, a także połączeń realizowanych przez Sindbada na trasach międzynarodowych (do 28 krajów).

Na wszystkich ponad 300 autokarach Sindbada umieszczone zostanie też logo „Partner of Eurolines".

Sindbad jest największym w kraju przewoźnikiem autokarowym prowadzącym przewozy na trasach zagranicznych. W skład platformy Sindbad wchodzi 27 przewoźników realizujących własne połączenia międzynarodowe i grupa ponad 30 przewoźników realizujących przewozy jako podwykonawcy.

Transdev to wiodący światowy dostawca usług mobilności. Wspiera władze odpowiedzialne za transport publiczny we wszystkich działaniach - począwszy od fazy przedprojektowej, przez pomoc w zarządzaniu projektami i codzienną eksploatację sieci transportu publicznego. Z 82 tysiącami pracowników w 19 krajach grupa zarządza 43,3 tysiąca pojazdów i 22 sieciami tramwajowymi. W 2017 roku Transdev miał obrót w wysokości 6,6 miliarda euro. Transdev jest też właścicielem Transdev Eurolines, firmy świadczącej usługi międzynarodowych przewozów długodystansowych do ponad 1,5 tys. miejsc w 25 krajach w Europie i Maroku pod marką Eurolines, a także francuskich połączeń krajowych pod marką Isilines.