Reklama
Rozwiń
Reklama

Dubaj otwiera komiksowy park rozrywki

Największy na świecie park atrakcji pod dachem zostanie otwarty dzisiaj w Dubaju. Na powierzchni 140 tysięcy metrów kwadratowych będzie można spotkać bohaterów komiksów Marvela i postaci z kreskówek Cartoon Network

Publikacja: 31.08.2016 08:06

Dubaj otwiera komiksowy park rozrywki

Foto: Fot. facebook.com/IMGworlds

Park rozrywki MG Worlds of Adventure zbudowano pod dachem przede wszystkim ze względów klimatycznych. - Gdy w Dubaju temperatura dochodzi do 50 stopni Celsjusza, turyści będą mogli komfortowo korzystać z największego na świecie klimatyzowanego obiektu tego typu - tłumaczy zarządzający inwestycją Lennard Otto.

Park podzielono na cztery strefy. W pierwszej z nich spotkać można Iron Mana, Thora, Kapitana Amerykę i Spider Mana, czyli bohaterów jednych z najbardziej znanych komiksów na świecie. Animowane komputerowo dinozaury naturalnej wielkości są bohaterem drugiej części parku, czyli Doliny Dinozaurów. Trzecia strefa to stworzony z myślą o najmłodszych obszar pełen postaci z filmów Cartoon Network. W parku znalazła się również strefa gastronomiczna z 28 restauracjami. Jest tu też 20 różnych kolejek górskich.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Zanim Wyjedziesz
Wielkie Muzeum Egipskie otwarte. Na razie na próbę
Turystyka
Dolina Sanu i Wisły: pięć perełek, które zaskakują
Turystyka
Wizz Air uruchamia nowe połączenie. Popularny kurort dostępny bezpośrednio z Warszawy
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Turystyka
Kruche imperium „Królowej Zakopanego”
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama