Citi Handlowy wprowadza w Polsce swój międzynarodowy program promocyjny, prowadzony z sieciami hotelowymi. Hotel privileges daje możliwość skorzystania z ofert niektórych hoteli na preferencyjnych warunkach oraz zapewnia dostęp do dodatkowych przywilejów. Oferta kierowana jest do dobrze sytuowanych klientów banku. Bank dąży bowiem do skupienia się na ludziach zarabiających powyżej średniej krajowej.

W programie hotel privileges znajdują się oferty hoteli luksusowych takich jak Fairmont Hotels & Resorts, Four Seasons, Leading Hotels of the World, Mandarin Oriental, Raffles czy Swissôtel. Klienci otrzymują najlepsze ceny pokojów dostępnych w momencie rezerwacji, bezpłatne podwyższenie standardu pokoju, bezpłatne późniejsze wymeldowanie lub bezpłatne dodatkowe śniadanie dla osoby towarzyszącej.

Niedogodnością jest konieczność pozostawienia na stronie rezerwacyjnej danych dotyczących przyjazdu i czekanie, do 24 godzin, na kontakt kogoś z hotelu. Wówczas dopiero poznajemy ofertę. Oznacza to, że klient który nie chcąe tracić czasu na rezerwowanie pokoju, nie ma możliwości sprawdzenia, czy oferta proponowana we współpracy z Citi jest lepsza, niż dostępna na stronie hotelu.

Na razie w ofercie programu jest tylko jeden hotel w naszym kraju – wrocławski The Granary.