Przez Brukselę-Charleroi można dolecieć z Modlina na Ibizę, do Comiso i Girony, z Krakowa do Faro, z Malagi do Pizy i Salonik, z Alicante do Rzymu-Ciampino i na Maltę, z Aten do Faro, na Ibizę, do Marsylii, Turynu i Walencji, z Bergamo-Orio al Serio koło Mediolanu do Girony i Reus, z Bolonii do Faro, z Bari do Faro i Porto, z Budapesztu do Faro i Girony, z Cagliari do Lizbony, z Girony do Neapolu i Lamezii, z Lizbony do Pragi, z Pragi do Lamezii i na Teneryfę oraz z Reus do Salonik.

Pasażerowie lotów łączonych dostaną jedno potwierdzenie rezerwacji na oba odcinki lotu i nie będą musieli opuszczać strefy tranzytowej na lotnisku w Brukseli ani odbierać i ponownie nadawać bagażu.

- Z okazji uruchomienia lotów łączonych wprowadzamy do sprzedaży bilety na podróż od maja do lipca w promocyjnej cenie od 85 złotych. Można je kupić na stronie www.ryanair.com do 13 kwietnia do północy - mówi dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach Olga Pawlonka, cytowana w komunikacie przewoźnika.