Nie musisz być blogerem, aby mieć swój blog podróżniczy!

Jesteś osobą, która uwielbia zwiedzać ciekawe miejsca na ziemi? Nie wyobrażasz sobie wyprawy bez uwieczniania jej na pamiątkowych zdjęciach?

Publikacja: 11.12.2018 11:36

Nie musisz być blogerem, aby mieć swój blog podróżniczy!

Pragniesz gromadzić swoje wspomnienia i chcesz dzielić się nimi z innymi globtroterami lub ze znajomymi? Potrzebujesz porady, gdzie pojechać na weekend? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań (lub wszystkie!) brzmi: „Tak” - zapraszamy Cię na portal Linkmy.travel.

Jak działa serwis?

Portal narodził się z zamiłowania do podróży i jest polskim, początkującym i rozbudowującym się start-upem, skupiającym wyjątkową społeczność. Ideą tego serwisu ze zdjęciami jest możliwość tworzenia historii swoich podróży i dzielenia się najpiękniejszymi wspomnieniami z innymi ludźmi.

To także przestrzeń dla osób szukających inspiracji podróżniczych. Po założeniu konta każdy użytkownik może:

udostępniać online swoje podróże w postaci zdjęć z opisami,

obserwować wybranych użytkowników i publikowane przez nich materiały podróżnicze,

dodawać inne osoby do znajomych,

wyszukiwać interesujące go podróże,

śledzić trasy na zamieszczonych przez innych użytkowników mapkach,

komentować i oceniać podróże innych,

korzystać z wersji mobilnej portalu na smartfonie.

Jest to więc swego rodzaju blog podróżniczy, łączący obieżyświatów z wielu krajów i pozwalający nawiązywać nowe kontakty. Każdy użytkownik jest nie tylko obserwatorem, ale także influencerem. Pokazując swoje podróże, może zachęcać innych do podróżowania i poznawania nowych miejsc.

Dla kogo jest portal Linkmy.travel?

Serwis skierowany jest do wszystkich miłośników podróżowania. To świetne miejsce dla osób, chcących dzielić się swoimi przeżyciami i udostępniać własnoręcznie wykonane zdjęcia ze wszystkich zakątków świata, ale bez konieczności zakładania osobnego bloga. Nie musisz płacić za hosting, wymyślać domeny i poświęcać czasu na dopracowywanie wizualnych czy technicznych aspektów strony. Wystarczy założyć konto w naszym portalu! Linkmy.travel pozwoli Ci łatwo prowadzić własny, osobisty blog podróżniczy. W ten sposób zainspirujesz mnóstwo osób zastanawiających się, gdzie pojechać na weekend lub jakie miejsca są szczególnie warte zobaczenia w konkretnym kraju. System pozwala na wrzucanie wysokiej jakości zdjęć z własnych podróży i dodawanie opisów miejsc – dla siebie i innych użytkowników.

A co może dać konto w tym portalu ze zdjęciami początkującym podróżnikom? Korzystając z niego, można dowiedzieć się, co warto zwiedzić w konkretnym kraju czy też w określonej miejscowości. Przydatne informacje znajdą tutaj zarówno osoby lubiące samotnie przemierzać świat, jak i rodziny z dziećmi poszukujące fajnych miejsc do zwiedzania w większym gronie. W serwisie na pewno nie zabraknie też propozycji dla par, które szukają sprawdzonego i polecanego miejsca na weekend w Polsce. Zamieszczone zdjęcia stanowią nieocenioną wskazówkę i zachętę do odwiedzenia wybranych lokalizacji. Osoby, które zastanawiają się, gdzie warto jechać na wakacje większą ekipą (np. w gronie znajomych ze studiów), też nie będą zawiedzione. Wygodny system wyszukiwania podróży według danego miejsca lub ulubionego użytkownika pomoże szybko znaleźć ciekawy wariant podróżniczy.

Polska - gdzie jechać na wakacje?

Każdy, kto zastanawia się nad wakacyjnym wyjazdem w obrębie naszego kraju, znajdzie tutaj inspirację. Niezależnie od tego, czy masz ochotę pożeglować na Mazurach, zobaczyć popularne atrakcje turystyczne czy też powędrować w wysokie partie Tatr, w Linkmy.travel znajdziesz pomysły na atrakcyjny urlop w Polsce. Ciekawe miejsca są tutaj opisane i uwiecznione na fotografiach. Udostępnione przez innych podróże mają zwykle podany koszt całej wyprawy. Dzięki temu każdy może wybrać optymalną dla siebie trasę, która nie przekracza ustalonego budżetu i zaplanować miejsca do zwiedzania. Ten blog o podróżach umożliwia również dodawanie przy każdej zamieszczanej podróży informacji o liczbie uczestników. Pozwala to łatwiej znaleźć pomysły na weekend w Polsce - dla dwojga, dla czteroosobowej rodziny czy też dla pojedynczego obieżyświata. Dzięki aktywnym i zaangażowanym użytkownikom w portalu nie zabraknie wskazówek, dotyczących tego, gdzie jechać zimą oraz co warto zobaczyć w Polsce w okresie letnim. Każdy, kto odbył ciekawą wyprawę, będzie mógł podzielić się nią z innymi!

Najpiękniejsze miejsca na świecie

Egzotyczne wakacje pod palmami? A może objazdówka po wybranych atrakcjach turystycznych w konkretnym państwie? Każdą z tych podróży możesz zrelacjonować na Linkmy.travel, udostępniając online wykonane zdjęcia i opisując swoje wrażenia. A jeśli zastanawiasz się, jaką podróżniczą niespodziankę sprawić drugiej połówce - tutaj znajdziesz odpowiedź. Portal nie tylko pokazuje miejsca warte zobaczenia, ale i pozwala skontaktować się bezpośrednio z wybraną osobą, aby dopytać o szczegóły trasy czy poprosić o dodatkową poradę. Tutaj dowiesz się, gdzie można pojechać, aby spędzić niezapomniany urlop, zobaczysz najpiękniejsze kraje wraz ich zabytkami i sprawdzisz, jaką trasę obrać i jak zaplanować budżet na podróż. Jedno konto daje Ci mnóstwo możliwości! Już dziś zarejestruj się w portalu i podziel się swoimi przeżyciami, a także poznaj miejsca, które warto zobaczyć!

Materiał powstał we współpracy z Linkmy.travel

Pragniesz gromadzić swoje wspomnienia i chcesz dzielić się nimi z innymi globtroterami lub ze znajomymi? Potrzebujesz porady, gdzie pojechać na weekend? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań (lub wszystkie!) brzmi: „Tak” - zapraszamy Cię na portal Linkmy.travel.

Jak działa serwis?

Pozostało 95% artykułu
2 / 3
artykułów
Czytaj dalej. Subskrybuj
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: W Grecji Mitsis nie do pobicia
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017 pomaga w pracy agenta
Turystyka
Kompas Wakacyjny 2017: „Strelicje" pokonały „Ślicznotkę"
Turystyka
Turcy mają nowy pomysł na all inclusive
Turystyka
Włoskie sklepiki bez mafijnych pamiątek
Materiał Promocyjny
Technologia na etacie. Jak zbudować efektywny HR i skutecznie zarządzać kapitałem ludzkim?