Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 21.09.2018 16:43 Publikacja: 21.09.2018 16:43
Foto: Materiały promocyjne
Legnickie biuro podróży Millennium Travel zgłosiło wczoraj niewypłacalność marszałkowi województwa dolnośląskiego. Zabrakło mu pieniędzy na opłacenie powrotnych samolotów. Za granicą było 300 jego klientów, kolejnych 150, którzy wpłacili już zaliczki lub całość ceny, zostało w kraju.
Firma miała 1,2 miliona złotych gwarancji ubezpieczeniowej w AXA. Jak szacuje urząd marszałkowski, tych pieniędzy wystarczy, żeby opłacić powrót z wakacji tej pierwszej grupy klientów, a także żeby zwrócić wpłacone środki drugiej grupie.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Pierwsze sale nowego, oczekiwanego od lat flagowego muzeum Egiptu, zostały udostępnione zwiedzającym. Na razie t...
Dolina Sanu i Wisły zwykle kojarzy się ze spływami kajakowymi, wypadami rowerowymi wzdłuż rzek i klasycznymi atr...
Od października lotnisko Chopina zyska nowe połączenie do Maroka. Pasażerowie będą mogli polecieć bezpośrednio d...
Wierzyciele bezskutecznie szukają majątku jednej z najbogatszych do niedawna Polek. I stawiają jej coraz poważni...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas